Huawei prodalo 9 miliónů telefonu P9 celosvětově

Huawei má šanci stát se největší výrobce chytrých telefónů na světě. Podle dnešních informací Huawei prodal 9 miliónů chytrých telefonu Huawei P9. Mobilní telefon Huawei P9 se dostal na trh v Květnu tohoto roku. Specifikace Huawei P9 Tento telefon má k dispozici 12 MPx fotoaparát s LEICA certifikaci. nechybí ani chipset Kirin 955 s osimjádrovým […]

Huawei má šanci stát se největší výrobce chytrých telefónů na světě. Podle dnešních informací Huawei prodal 9 miliónů chytrých telefonu Huawei P9. Mobilní telefon Huawei P9 se dostal na trh v Květnu tohoto roku.

Specifikace Huawei P9

Tento telefon má k dispozici 12 MPx fotoaparát s LEICA certifikaci. nechybí ani chipset Kirin 955 s osimjádrovým procesorem 2.5GHz a grafickým chipsetem Mali-T880 MP4, 3 GB RAM a 32 GB interní paměť.

Telefon nabízí 5.2 palcový LCD displej a 3000 mAh. Na zadní straně nalezneme krom fotoaparátu také snímač otisků prstů. P9 série má také varianty Plus a Lite. Plus varianta nabízí větší displej o velikosti 5.5 palců a Lite verze má pouze jeden zadní fotoaparát.

Huawei prodal 9 miliónů telefonu Huawei P9

Huawei prodal 9 miliónů telefonu Huawei P9

V první polovině tohoto roku Huawei dokázal prodat v průměru 57.3 miliónů jednotek. To dělá z Huawei třetí největší firmu v oblasti výroby mobilních telefonu a to hned za Samsungem