Huawei sesadil Apple z druhého místa.

Podle analýzy dodávek mobilních telefonu ve střední a východní Evropě ve druhém kvartálu prodal Huawei více telefonu než Apple. Samozřejmě žebříčku vévodí Samsung a to s patřičným náskokem.  Huawei překonalo firmu Apple o pouhé procento a Xiaomi přeskočilo potápějící se Lenovo. Samsung zvýšil svou poptávku po telefónu díky Galaxy A a Galaxy J. Samsung odeslal […]

Huawei překonalo Apple

Podle analýzy dodávek mobilních telefonu ve střední a východní Evropě ve druhém kvartálu prodal Huawei více telefonu než Apple. Samozřejmě žebříčku vévodí Samsung a to s patřičným náskokem. 

Huawei překonalo firmu Apple o pouhé procento a Xiaomi přeskočilo potápějící se Lenovo.

Analýza dodávek telefonu Samsung, Apple, Huawei

Analýza dodávek telefonu Samsung, Apple, Huawei

Samsung zvýšil svou poptávku po telefónu díky Galaxy A a Galaxy J. Samsung odeslal 4,9 miliónu jednotek, což je meziroční nárust o 14%.

Huawei zase dokázalo překonat Apple, poté co v prvním čtvrtletí byl Huawei překonán zase firmou Apple. Huawei podle všeho odeslal 1.8 miliónu telefonu, což je 12% trhu a překonal Apple asi o 50 000 telefónu. Nejlépe se prodával telefon Huawei P10 Lite.

Pořadí

Pořadí

Velkou novinkou je, že právě firma Xiaomi dokázala překonat firmu Lenovo. Xioami začalo spolupracovat s místními dodavateli i s největším aukčním serverem Allegro.