Vypnout reklamy

Huawei uvolnil EMUI 10.1 na další zařízení

Vydáno dne: 19.9.2020

Další zařízení dostávají nové EMUI 10.1. Díky tomu máte jednotlivá zařízení zcela propojená. Vzniká tak jeden velký ekosystém.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Nové uživatelské rozhraní EMUI 10.1 propojuje všechny zařízení od Huawei a to jak notebooky, tablety, tak i právě telefony. Vzniká tak jeden velký systém. Již neexistují žádné hranice mezi zařízeními.

Telefon Huawie P40 dorazil tento rok a to už právě s EMUI 10.1. Nicméně nikdo další tento systém nemá, ale nyní se dostává i na další zařízení.

Je to ekosystém, které spojuje veškerá zařízení a hlavně otevírá možnost práci ve více oknech.

Huawei EMUI 10.1
Huawei EMUI 10.1

K dispozici je EMUI 10.1 na telefonech Huawei Mate 20, Huawei Mate 20 Pro, Huawei Mate 20 X(5G), Huawei Mate 30 Pro, Huawei Mate Xs, Huawei Nova 5T, Huawei P30, Huawei P30 Pro, Huawei P40 Lite, PORSCHE DESIGN Huawei Mate 20 RS.

EMUI 10.1 prezentuje další funkce, jako je Always on Display a má tři nové animace, které slouží při odemykání displeje. Inspirace přišla od samotné přírody. Je zde Země, oheň a voda.

Huawei EMUI 10.1
Huawei EMUI 10.1

Co se týče práce ve více oknech, tak stačí přetáhnou od okraje, kde se zobrazí boční panel. Funkce se aktivuje a můžete pracovat. Další funkce Huawei Share původně sloužila k vysokorychlostnímu přenosu souboru a nyní je integrovaná do telefonu, počítačů, tabletů a dalčíh.

Funkce více obrazovek vám zase dovolí zobrazit obrazovku v telefonu v huawei notebooku a jiných zařízeních. Hovory tak můžete i z PC přijímat, otevírat odkazy a další věci. Tím se zefektivní práce.

Fotky jsou pak dostupné v jedná galerií. Stačí se přihlásit na svůj Huawei ID účet a uvidíte fotografie na všech zařízeních.

Buroň Tomáš

Populární příspěvky