Vypnout reklamy

Huawei Nova 5 bude mít silný i slabý čip. Verze nova 5i dorazí s čipem střední třídy a to je Kirin 710. Druhý telefon nova 5 standard dorazí s Kirin 980.

18.6.2019

Huawei vydal nové reklamní video na nova 5

Huawei tento týden vydá nový telefon Huawei nova 5. Telefon patří mezi střední třídu. Jedná se sice o 15 sekundové video a jsou zde spíše kresby než telefon, ale aspoň něco…

Nový mobilní telefon Huawei nova 5 a Huawei nova 5i již má známé specifikace. Má se jednat o displej 6.4 palců s dírou v displeji. Jedná se však o LCD displej. Na zadní straně jsou čtyři kamery (tedy tři senzory + ToF senzor). Telefon nova5i dorazí s čipem Kirin 710 a 6GB RAM.

Co se týče Huawei nova 5, tak tady má být použit silnější čip a to Kirin 980 s více RAM i interní paměti. Telefon má dorazit se 48MPx senzorem.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.