Vypnout reklamy

Huawei Watch 3 s HarmonyOS, eSIM

Je to již čtyři roky, co firma Huawei vydala chytré hodinky a série GT měla omezenou funkčnost. Nyní jsou k dispozici nové hodinky, které jsou prvními s Harmony OS 2.0.

K dispozici jsou dva modely a to je Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro. Rozdíl je zájmena v použitém materiálu.

Huawei Watch 3

Klasické otáčející ciferník je nahrazen horním tlačítkem. Huawei argumentuje tím, že se jedná o intuitivní navigaci v hodinkách a zároveň jsou hodinky voděodolné. Fungují i pokud jsou mokré nebo máte rukavice. Což se u dotykové obrazovky říct nedá.

Další prioritou bylo zmenšit rámeček na hodinkách na co nejmenší velikost. Displej hodinek je o velikosti 1.43 palců a má AMOLED displej. Zvládá svítivost až 1000 nitů. Displej je pokryt silným sklem a tělo hodinek je vyrobeno ze silné oceli.

Senzory jsou tady pro sledování tepu nebo okysličení krve. Hodinky fungují pro sledování 24/ stresu nebo hodnotí i spánek. Hodinky můžete používat i samostatně bez telefonu a to díky eSIM. Hodinky zvládají 4G připojení, takže i volání nebo internet.

V hodinkách pak naleznete AppGallery. Baterie vydrží až 3 dny se zapnutým 4G připojením, což je na hodinky hodně dobré. Co se týče fitness módů, tak těch je tady přes 100 a to včetně 17 profesionálních.

Huawie Watch 3 Pro

Tyto hodinky vypadají jako klasické. Hodinky Pro se od standardních liší zájmena v materiálu a výdrži baterie.

Hodinky mají materiál z titanu a zadní strana z keramiky. Displej je krytý saphirovým sklíčkem. Baterie vydrží až 5 dnů se 4G. Hodinky disponují dualní GPS přijímačem, což Vám umožní zjistit přesnější polohu.

  • Vzhled
  • Systém
  • Funkčnost
  • Výdrž
4.3

Summary

Hodinky vypadají pěkně, mají odolné tělo a zároveň malý rámeček. Výdrž až 5 dní se zapnutým 4G je opravdu neskutečná a na hodinky nevídané.