Vypnout reklamy

Huawei se připravuje na představení nových hodinek, které budou představeny zároveň s telefony Mate 20 a to již 16. října. Nové zařízení se jmenuje Huawei Watch GT a k dispozici bude ve dvou verzích a to GT Sport a GT Classic. Nové chytré hodinky Huawei Watch GT se soustředí na delší výdrž baterie a dostupnost. […]

4.10.2018

Chytré hodinky Huawei Watch GT se představí po boku Mate 20

Huawei se připravuje na představení nových hodinek, které budou představeny zároveň s telefony Mate 20 a to již 16. října. Nové zařízení se jmenuje Huawei Watch GT a k dispozici bude ve dvou verzích a to GT Sport a GT Classic.

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT se soustředí na delší výdrž baterie a dostupnost. Hodinky jsou vyrobeny s 1.39 palcovým displejem OLED. Rámeček okolo displeje bude v černým provedení a se stříbrným designem. Opasek je hnědý a u GT Sport má být černý.

Huawei Watch GT

Huawei Watch GT

Hodinky podporují GPS, NFC, Bluetooth, Kompas, tlakový senzor, akcelerometr. Nicméně není zde potvrzen snímač tepu. Chytré hodinky budou dostupné i pro plavání, takže jsou vodě-odolné. Uvnitř je k dispozici 4GB interního úložiště a baterie 420mAh. Baterie má vydržet až 14 dnů.

Nové chytré hodinky Huawei Watch GT budou poháněny čipem Qualcomm Snapdragon Wear 3100. Cena 199€ za Sport verzi a 229€ za Klasickou verzi.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: