Vypnout reklamy
15.6.2019

Huawei ztrácí na dalším Evropském trhu

Poté, co US řeklo, že je firma Huawei bezpečnostní hrozba, tak se najednou rušili objednávky ve Španělsku. Nicméně pro Huawei je také důležitý trh v Německu, kde bohužel taktéž ztrácí.

Podle serveru WinFuture se propadly prodeje v Německu drasticky poté, co Amerika uvalila na telefony Huawei zákaz. Pouhých 6% celkových telefonu prodaných v Německu byly telefony Huawei. Na začátku měsíce toto číslo dosahovalo 26%.

Huawei P20 Lite
Huawei P20 Lite

V obchodech jako Saturn a MediaMarkt se propadly prodeje těchto telefonu o 50% v posledních měsících a to stejně se stalo se značkou Honor, zde byl propad okolo 40%.

Krom klasických zákazníků, tak je problém taktéž u firemních zákazníků, kteří se neváži smlouvou s operátory a nekupují telefony Huawei, ale jiné mobilní telefony. Spousta těchto firem na poslední chvíli změnilo své smlouvy z Huawei na jiné značky.

Huawei tak bude muset snížit cenu, aby nalákali pár zákazníku, nicméně ani to nepomůže, protože důvěra v telefonech Huawei v některých státech světa je na minimu.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.