Vypnout reklamy

Toto hudební video bylo celé natočeno na Google Pixel 2

Google Pixel 2

John Legend nahrál celý hudební videoklip na telefon Google Pixel 2. Google Pixel 2 měl sice několik problému, který jsou však zažehnány. John Legend už několikrát spolupracoval s Googlem a připravoval třeba reklamu na Google Asistant a to po boku své ženy.

V tomto hudebním video klipu chce ukázat, co kamera Google Pixel 2 zvládne a internetový gigant se opět spojil s tímto hudebníkem. Právě jeho videoklip je natočen na telefon Google Pixel 2. Když se na videoklip podíváte, tak je těžké rozeznat jestli se jedná o profesionální zařízení nebo pouhý mobilní telefon. Nicméně většina scén jsou natočené ve scénách, které nemají příliš světla.

Ovšem je nutno poznamenat, že lidé, co natáčeli video klip museli použít řadu technik, aby z hardwaru Pixel 2 vyždímali maximum.

Není to však poprvé, co výrobci telefonu se spojují s různými herci nebo hudebníky či známými osobnostmi. Třeba s iPhone 6 byl natočen celá jedna epizoda Moderní rodinky v roce 2015 a Huawei se zase spolčil s fotografkou Helena Christensen s novým Huawei P20 Pro.

Videoklip natočen Google Pixel 2