Hutch přichází s novou mobilní hrou ve spolupráci s NASCAR

Když se řekne mobilní závodní hry, vždy se vyčítá jméno Hutch, protože vyvinuli superhitové tituly jako F1 Clash a Top Drives. Vývojář automobilových her nyní oznámil svůj další projekt, který je...
Hutch přichází s novou mobilní hrou ve spolupráci s NASCAR

Když se řekne mobilní závodní hry, vždy se vyčítá jméno Hutch, protože vyvinuli superhitové tituly jako F1 Clash a Top Drives. Vývojář automobilových her nyní oznámil svůj další projekt, který je ve spolupráci s NASCAR, další renomovanou značkou, pokud jde o automobily.

Oznámení přichází v nejlepší možnou dobu, protože NASCAR letos slaví své 75. výročí. Byli na čele oktanových závodů a jsou zodpovědní za sankcionování nejvýznamnějšího motorsportu ve Spojených státech. S fanoušky rozptýlenými po celém světě je mobilní hra nejlepším způsobem, jak oslovit všechny současně.

Hra s názvem “Hutch x NASCAR” slibuje vzrušující zážitky pro fanoušky automobilových závodů. Hráči budou moci soutěžit v různých závodech a postupovat na žebříčku. Vývojáři slibují autentické závodní prostředí a realistickou fyziku, která umožní hráčům plně si užít adrenalinového zážitku.

“Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s tak významnou značkou jako NASCAR,” uvedl mluvčí Hutch. “Věříme, že naše znalosti a zkušenosti z předchozích her nám umožní vytvořit závodní hru, která osloví fanoušky NASCAR i nové hráče.”

Hra by měla být dostupná pro mobilní zařízení s Androidem i iOS a její vydání je plánováno na příští rok. Fanoušci NASCAR a milovníci závodních her si již nemohou dočkat, až si vyzkouší tento nový titul od Hutch.

FAQ:

Q: Kdy bude hra “Hutch x NASCAR” k dispozici?

A: Plánované vydání je na příští rok.

Q: Pro jaká mobilní zařízení bude hra dostupná?

A: Hra bude dostupná pro zařízení se systémem Android i iOS.

Q: Co mohou fanoušci očekávat od hry?

A: Hra slibuje autentické závodní prostředí, realistickou fyziku a vzrušující zážitky pro fanoušky automobilových závodů.

Článek vychází z obsahu zde: [VÍCE]

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/hutch-x-nascar/announcement/