HYBE IM vypouští teaser ASTRA: Knights Of Veda, jejich nadcházející MORPG!

HYBE IM nedávno vypustil upoutávku na hru ASTRA: Knights of Veda a zdá se, že se jedná o hru, na kterou stojí za to se těšit. Pokud jste fanoušky K-pop skupiny…

HYBE IM vypouští teaser ASTRA: Knights Of Veda, jejich nadcházející MORPG!

HYBE IM nedávno vypustil upoutávku na hru ASTRA: Knights of Veda a zdá se, že se jedná o hru, na kterou stojí za to se těšit. Pokud jste fanoušky K-pop skupiny Bangtan Boys (BTS), pak jistě znáte společnost Big Hit Entertainment, nyní známou jako HYBE.

Pokud o nich ještě neslyšeli, pak HYBE je společnost, která je zastupuje. Společnost se výrazně rozrostla od doby, kdy se K-pop skupina stala velmi populární. Nyní mají pod sebou celou řadu dalších společností, které pracují na hudbě, koncertech, hrách, příbězích, produktech a Weverse.

Dost už o HYBE, pojďme si raději povídat o jejich hře! Upoutávka na ASTRA uvádí, že předregistrace začnou 5. března. 2D MORPG byl vyvinut společností FLINT, lidmi, kteří stojí za hrou Dragon Blaze. Hra měla úspěšný průběh ve svém globálním beta testu v říjnu 2023.

Upoutávka na ASTRA vám dává pohled do hry. Děj se odehrává v středověkém světě nazvaném Planis, který má velké problémy kvůli špatnému králi Magnusovi. Objeví se temné stromy a věci se ještě zhorší, což vede k smrti a temnotě. Nyní bohyně Veda přichází na pomoc a pomůže vám bojovat proti zombie a podivným bytostem. Možná byste si měli všechno sami prohlédnout. Podívejte se na upoutávku na ASTRA níže!

ASTRA: Knights Of Veda vypadá zábavně!

Hra vám umožňuje bojovat sami nebo s týmem až čtyř rytířů. Také můžete otestovat své bojové dovednosti proti ostatním v bitvách hráče proti hráči v reálném čase. HYBE IM hru brzy spustí jak pro PC, tak pro mobilní zařízení. Pokud chcete vědět více o hře, navštivte jejich oficiální webové stránky.

Další nová hra brzy přijde, podívejte se na naše novinky o Once Human Mobile Version Drops Soon, Beta Test Set In March.

Článek HYBE IM Drops A Teaser For ASTRA: Knights Of Veda, Their Upcoming MORPG! byl původně zveřejněn na Droid Gamers.

FAQ:
1. Jaké jsou hlavní rysy hry ASTRA: Knights of Veda?
2. Kdo stojí za vývojem této hry?
3. Kdy bude možné se předregistrovat na hru ASTRA?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/astra-teaser/