Indus Android CBT po zaregistrování 8,5 milionů uživatelů konečně odstartoval!

Indus Battle Royale konečně spustil uzavřenou beta verzi pro hráče s operačním systémem Android, téměř měsíc poté, co byla CBT verze vydána pro iOS zařízení. Hra, vyvinutá společností SuperGaming, vás zavede…

Indus Android CBT po zaregistrování 8,5 milionů uživatelů konečně odstartoval!

Indus Battle Royale konečně spustil uzavřenou beta verzi pro hráče s operačním systémem Android, téměř měsíc poté, co byla CBT verze vydána pro iOS zařízení. Hra, vyvinutá společností SuperGaming, vás zavede do futuristického světa s indickými kostýmy a legendami. Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o Indus Android CBT!

Ohromující odezva!

Omezený test pro iOS byl vydán v prosinci loňského roku. Společnost SuperGaming spustila také betaživý trailer pro Android, který nám poskytl pohled na hratelnost. Úctyhodných 8,5 milionu lidí se předregistrovalo na tuto hru, takže o této hře hovoří celkem dost.

Indus Android CBT vám umožní ponořit se do akce battle royale na obrovské mapě Virlok s některými unikátními prvky. Ve v posledním traileru nám představili postavy jako Adam, Adya, Sir-Taj a Big-Taj. Tentokrát nám beta živý trailer nabízí ještě více napínavých zážitků a nastavuje atmosféru indického futuristického bojiště. Na toto téma se podívejte na trailer níže!

Indicko-futuristické battle royale

Ve světě Indus změní vše kosmium! Na rozdíl od běžného konceptu posledního přeživšího ve hrách battle royale Indus přináší jedinečnou změnu s kosmiem. Jde o vzácnou surovinu, která narušuje prostor a čas a objevuje se pouze v posledních minutách zápasu. Získání této speciální položky se stává alternativním způsobem vítězství.

V Indus hrajete jako mýtochodci pracující pro intergalaktický syndikát COVEN. Vaším cílem je získat kosmium. Hra se odehrává ve Virloku, který nabízí paragony a spoustu zbraní, vybavení a spotřebního materiálu rozesetých kolem záhadných a exotických památek.

Beta verze hry byla zlepšena na základě zpětné vazby z komunitních testů a Indus Esports Invitational. Pokud máte zájem do hry vstoupit, stačí získat klíč do Indus Android CBT a připojit se na seznam čekatelů!

Předtím než odejdete, mrkněte na RSVP pro hostinu s názvem Love and Deepspace Kindled Reveries!

Tento článek byl převzat ze stránky Droid Gamers.

FAQ:

1. Jaké jsou klíčové prvky hry Indus Battle Royale?
Indus Battle Royale přináší futuristické prostředí s indickými kostýmy a legendami. Hráči mohou bojovat na obrovské mapě Virlok a získat vzácnou surovinu zvanou kosmium.

2. Kde je k dispozici beta verze hry Indus Battle Royale pro Android?
Beta verze hry Indus Battle Royale pro Android je k dispozici po získání CBT klíče na oficiální stránce hry.

3. Jaké změny byly provedeny ve verzi hry Indus Battle Royale na základě zpětné vazby komunity?
Verze hry Indus Battle Royale byla vylepš

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/indus-android-cbt/