Samsung se rozhodl, že i střední třída telefonu budou mít infinity displej

Samsung galaxy s8 infinity displej

Korejská média dnes vydaly zprávy, které informují o tom, že Samsung použije OLED flexibilní panely, které byly použité u Samsung Galaxy S8, taktéž u střední třídy mobilních telefonu.

Ceny mobilních telefonu ve střední třídě jsou docela vysoké a pokud by Samsung implementoval infinity displej i do střední třídy při stejných cenách, tak by mu to v prodeji mohlo pomoci. Infinity displej je styl, kde je mírné zakřivení a téměř bez rámečkový telefon.

Apple iPhone X a displeje od Samsung

Nepochybujeme o tom, že infinity displej použije, protože příští rok Samsung chystá pro vlajkové telefony něco jiného. Apple má také sníží objednávky pro iPhone X o 40% v tomto čtvrtletí. Samsung je největším dodavatelem displejů pro iPhone X. Smlouva byla na 70 miliónů jednotek.

Samsung totiž musí bojovat proti nízkým cenám v Číně a také proti nízkým cenám Čínských telefonu v Evropě. Někdy jsou takové telefony na vysoké úrovni a v porovnání na konkurenci schopné úrovni a za mnohem nižší cenu, což se Samsungu samozřejmě nelíbí.

Samsung, Apple má lepší reklamační řízení

Nicméně u Samsungu, Apple máte zaručenou podstatně lepší reklamační řízeni. U Čínských výrobku si tak nejsme jistí. Nezapomínejme, že nákupem telefonu to nekončí, ale je zde i podpora, která musí být také zaplacena.

zdroj: TheInvestor