Infinix GT 20 Pro dorazil do Indie

Nový smartphone Infinix GT 20 Pro nedávno dorazil do Indie a nadchne především milovníky mobilního gamingu. Tento střední třída se může pochlubit vlastním čipem Pixelworks X5 Turbo Gaming Display Chip, Esports…

Infinix GT 20 Pro dorazil do Indie

Nový smartphone Infinix GT 20 Pro nedávno dorazil do Indie a nadchne především milovníky mobilního gamingu. Tento střední třída se může pochlubit vlastním čipem Pixelworks X5 Turbo Gaming Display Chip, Esports režimem a designem s RGB LED podsvícením.

Infinix GT 20 Pro je poháněn čipsetem Dimensity 8200 a uživatelé v Indii si mohou vybrat mezi variantami s 8 GB RAM a 12 GB RAM. Oba modely nabízí 256 GB interní paměti typu UFS 3.1.

Novinka disponuje režimem X-Boost, který umožňuje krátkodobé zvýšení výkonu hardware. K dispozici je také VC Liquid Cooling, který kontroluje teploty a zabraňuje přehřívání.

Zajímavé je také vybavení smartphone Infinix GT 20 Pro, který pokračuje ve vynikajících vlastnostech. **Pixelworks X5 Turbo Gaming Display Chip**, **Esports Mode** a **VC Liquid Cooling** jsou jen některé z klíčových prvků, které tento model nabízí.

FAQ:
1. Jaká je cena telefonu Infinix GT 20 Pro v Indii?
2. Jak dlouho vydrží baterie během náročného herního sezení?
3. Má telefon podporu pro rychlé nabíjení?

Zdroj: https://www.gsmarena.com/infinix_gt_20_pro_lands_in_india-news-62960.php