Vypnout reklamy

Infinix GT 20 Pro s čipem Dimensity 8200 se objevuje

Mobilní telefon Infinix GT 20 Pro se blýská na obzoru, a to i přesto, že jeho předchůdce, model GT 10 Pro, byl uveden na trh teprve v srpnu loňského roku. Značka…

Infinix GT 20 Pro s čipem Dimensity 8200 se objevuje

Mobilní telefon Infinix GT 20 Pro se blýská na obzoru, a to i přesto, že jeho předchůdce, model GT 10 Pro, byl uveden na trh teprve v srpnu loňského roku. Značka Infinix se zdá být velmi aktivní, když pracuje na nástupci GT 10 Pro, který pravděpodobně uvidíme na trhu mnohem dříve než jeho předchůdce. Již nyní totiž nový model obdržel certifikace od TUV, EEC a Wi-Fi Alliance.

Nejen to, ale prototyp GT 20 Pro byl spatřen v online databázi Geekbench, kde dosáhl skóre 1 005 bodů v jednojádrovém testu a 3 311 bodů v testu vícejádrovém pomocí Geekbench 6. Z výpisu benchmarku také vyplývá, že telefon je poháněn čipem MediaTek Dimensity 8200 a disponuje 12GB pamětí RAM.

Fanoušci značky Infinix tak mají rozhodně na co se těšit. Nyní zbývá jen čekat na oficiální oznámení ohledně parametrů a cenovky tohoto nového modelu.


**FAQ:**

**1. Kdy bude Infinix GT 20 Pro oficiálně představen?**
Zatím není známo přesné datum oficiálního uvedení nového modelu Infinix GT 20 Pro, nicméně dle dostupných informací by měl být představen již v nejbližší době.

**2. Jaké procesory bude model Infinix GT 20 Pro využívat?**
Podle údajů z databáze Geekbench bude telefon poháněn čipem MediaTek Dimensity 8200, což naznačuje vysokou výkonnost zařízení.

**3. Jaká bude dostupná kapacita paměti RAM u modelu Infinix GT 20 Pro?**
Infinix GT 20 Pro by měl nabídnout uživatelům možnost využití až 12GB operační paměti, což slibuje plynulý chod a vysokou efektivitu při multitaskingu.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/infinix_gt_20_pro_surfaces_with_dimensity_8200_soc-news-61860.php