Vypnout reklamy

Aplikace Instagram

Vydáno dne: 30.11.2012

Většina z Vás určitě ví co Instagram je a jak funguje, ale někteří možná ne, tak Vám to teda trošku objasním. Instagram je aplikace pro sdílení jak už amatérských tak i profesionálních fotografií. Trošku odlišné je, že fotografie mohou mít pouze čtvercový tvar, samozřejmě můžete dát i obdélník ale zbytek budete muset vyplnit černou. Fotografii […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Většina z Vás určitě ví co Instagram je a jak funguje, ale někteří možná ne, tak Vám to teda trošku objasním. Instagram je aplikace pro sdílení jak už amatérských tak i profesionálních fotografií. Trošku odlišné je, že fotografie mohou mít pouze čtvercový tvar, samozřejmě můžete dát i obdélník ale zbytek budete muset vyplnit černou.

  • Fotografii můžeme vložit tak, že si ji vyfotíme foťákem v telefonu nebo instagramem.
  • Můžeme sdílet jakoukoliv fotografii nebo klidně i obrázek, to je úplně jedno a záleží to pouze na vás.
  • Na fotografii můžete dát různé filtry nebo ji rozmazat. Potom k ní můžete přidat komentář, polohu kde byla vyfocena a nebo mnoho z uživatelů twitteru zná že k ní můžete dát tag což se dává  #název, můžete dát i více tagů. A když se vám líbí něčí fotky tak kliknete na jeho profil a dáte Follow a odteď se vám budou jeho fotky zobrazovat na zdi.
  • Ke každé fotce můžete přidat komentář a jestli se vám líbí tak jí můžete dát like a to buď, že kliknete na srdíčko pod komentáři a nebo 2x ťuknete na fotku.
  • Pokud někdo dá like vám nebo komentář k vaší fotce tak vám to instagram oznámí.

 

Stahujte hru nebo aplikaci

Instagram
Price: Free+

 

 

 

 

 

Buroň Tomáš

Populární příspěvky