Aplikace Instagram

Instagram je aplikace, kde si užijete spoustu zábavy a krásy. Najdete tady spousta fotografií i známých osobností, živé vstupy nebo diskuze.

Instagram je aplikace, kterou si oblíbili mladí lidé. Spousta možných filtrů, možnost psát zprávy a hlavně spousta známých osobností je právě na instagramu. Instagram slouží zájmena ke zveřejňování fotografií a tím se liší od Facebooku.

Dopředu je však potřeba říct, že instagram patří pod facebook, takže je to jedna a tatáž společnost. Instagram však cílí zájmena na fotografie a videa. V rámci IGTV můžete vidět zajímavé videa, které dělají samotní tvůrci.

Instagram využívají populární herci nebo značky a většinou slouží i jako přímý komunikační kanál s těmito firmami. Vše je totiž velmi jednoduché. Stačí nahrát příběh, fotografií a následně sbíráte srdíčka.

Vytvářejte příběhy, které zůstanou v dosahu 24 hodin. Vytvářejte reels, které mají obrovský dosah mezi další lidi. Vytvářejte ze svého feedu něco, kam se budou chtít lidé vracet a sledovat vás. Staňte se tak hvězdou instagramu a vytvářejte ty nejkrásnější fotografie s filtry, které jsou v aplikaci k dispozici.

Není ani tajemstvím, že právě na Instagramu mají uživatelé větší dosah a tedy zaujmou mnohem více lidí, než na facebooku, kde již dosah úplně upadl.

Aplikaci stáhnete níže

  • Funkce
  • Uživatelské prostředí
4.8

Popis

Instagram je aplikace, kde si užijete spoustu zábavy a krásy. Najdete tady spousta fotografií i známých osobností, živé vstupy nebo diskuze.