Vypnout reklamy

S novým Android 10 dorazí nativní podpora tmavého módu pro aplikace. V některých půjde tento mód vynutit, někde fungovat nebude.

Nicméně většina výrobců se snaží, aby tmavý mód fungoval. Jako bonus pak získáte delší výdrž baterie (v případě OLED displejů) a v noci si šetříte oči.

Někteří uživatelé aplikace Instagram mohli vidět tuto možnost tmavého módu v aplikaci. Pokud máte Pixel telefony, tak stačí právě v Android 10 spustit tmavý mód v systému a aplikace by se vám měla proměnit.

Tmavý mód Android
Tmavý mód Android

Taktéž je Instagram kompatibilní s některými telefony Samsung, které mají v systému Android 9.0 zabudovaný tmavý mód. Lze ho vybrat jednoduše v nastavení -> displej -> pokročilé -> téma zařízení a vybrat tmavé.

Problémem v této chvíli je to, že jakmile máte tmavý mód a spustíte Instagram, tak se zakryje notifikační lišta, kde je baterie a další ikonky.

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.