Instagram přidává další novou funkci – Blízcí přátelé

Instagram přidává novou funkci Blízcí přátelé, která umožní uživatelům zveřejňovat zprávy pouze pro jejich blízké přátele. Tuto funkci si uživatelé budou moci nastavit jak pro své Instagram Stories, tak i pro svůj feed. Více se dozvíte v našem článku.

Podle reverzního inženýra a mobilního vývojáře Alessandra Paluzziho, který je na Twitteru ověřen modrou kontrolou, chce Instagram přidat novou funkci, která umožní uživatelům zveřejňovat zprávy pouze pro jejich blízké přátele. Na základě snímku obrazovky, který Paluzzi sdílel na Twitteru, uživatelé Instagramu budou moci vybrat, zda chtějí své zprávy zpřístupnit všem nebo pouze svým blízkým přátelům. Tuto funkci si uživatelé budou moci nastavit jak pro své Instagram Stories, tak i pro svůj feed.

Předpokládá se, že Instagram bude mít speciální záložku pro seznam blízkých přátel, kam si každý uživatel bude moci své blízké přátele přidat. Tento seznam bude moci uživatelé kdykoli upravit.

Instagram, který je vlastněn společností Meta, dříve známou jako Facebook, přidal v poslední době mnoho nových funkcí. Mezi ně patří například možnost přidat na svůj profil více odkazů nebo přidat zvukovou stopu k fotografii v feedu. Zatím není jasné, kdy bude funkce Blízcí přátelé k dispozici.

https://twitter.com/alex193a/status/1654245333482844160

Instagram začal jako aplikace pro sdílení fotografií a filtry, ale nyní se stal obrovskou platformou sociálních médií s více než 2,35 miliardami aktivních uživatelů. Hodnota Instagramu se odhaduje na více než 100 miliard dolarů.

Jak mohu přidat své blízké přátele na seznam na Instagramu?

Bude existovat speciální záložka pro seznam blízkých přátel, kam si uživatelé budou moci své přátele přidat a tento seznam kdykoli upravit.

Kdy bude funkce Blízcí přátelé k dispozici na Instagramu?

Zatím není jasné, kdy bude funkce Blízcí přátelé na Instagramu k dispozici.