Instagram umožní odpovědět přímo do soukromých zpráv z feedu

Instagram nově umožní psát soukromé zprávy přímo z feedu. Dále nabízí další funkce, které jsou vhodné pro tuto platformu.

Instagram si přichystal další novinku. Tentokrát jde o odpovědi přímo do soukromých zpráv. Dále umožní posílat náhledy zvukových stop písniček. Nejvíce využívanou možnosti, jak napsat druhému zprávy, tak je formou soukromé přímé zprávy a to z feedu.

Nemusíte tak nově chodit přes svůj inbox, ale lze napsat přímo pod fotkou do soukromých zpráv uživatele. Kromě toho je tady nově možnost poslat náhled zvukové stopy písničky a vytvořit ve skupinovém chatu anketu.

Tento rok se chce hlavní šéf Instagramu zaměřit na zprávy, jelikož právě spojení lidí online skrz zprávy je to, oč tu chodí. Instagram si tak musí uvědomit, že zprávy jsou primární formou komunikace a je potřeba komunikaci zlehčit.

Co se týče náhledu písniček, tak zde je nabídka 30 sekundových klipů a v nabídce jsou tyto klipy díky Apple a Amazon music streamovací službě. Spotify brzy bude v podpoře také. Krom toho je tady nové menu přístupu z hlavního Instagram feedu. Stačí dlouho podržet sdílecí tlačítko a můžete příspěvek sdílet ostatním kamarádům.