Vypnout reklamy

Intel Unison s podporou cross-platformy mezi Windows 11, Android a iOS

Intel Unision je nová aplikace ve Windows 11, která umožní propojit Android a iOS. Telefon tak můžete ovládat přímo z PC. To platí

Intel oznámil nedávno procesory 13. generace a to Raptor Lake. Zároveň došlo i na oznámení nového softwaru, který má pomoci propojit váš Windows s telefony iPhone a Android. Sdílejte soubory jednoduše.

Ovládejte notifikace, zprávy, volání a to přímo z vašeho PC. Intel Unison bude podporovat procesory 13. generace a některé notebooky s Intel Evo 12. generace procesorů.

Velkou výhodou je podpora právě Android a iOS, ale to takovým stylem, které ještě ve Windows není k dispozici. Známe takové propojení skrz Microsoft Phone Link (nyní Váš telefon). Unison je postaven na technologií Screenovate, což je společnost, kterou Intel získal pod svá křídla minulý rok.

Intel Unision dokáže párovat Android/iOS telefony přes Wi-Fi nebo Bluetooth. Některé funkce však pro ovládání iOS systému nebudou a u Androidu ano. Je potřeba si to tedy vyzkoušet. Intel Unision dorazí na PC od Lenovo, Acer a HP ještě teď před vánoci a příští rok na PC s Intel 13. generaci procesorů.