iOS 17.3 vychází podle poznámky Apple ve vybraném termínu

Apple oznámil, že aktualizace iOS 17.3 bude vydána v týdnu od 22. ledna a bude obsahovat funkci Ochrana ukradeného zařízení.

Tato nová funkce, kterou Apple představí ve svém nejnovějším softwarovém updatu iOS…

iOS 17.3 vychází podle poznámky Apple ve vybraném termínu

Apple oznámil, že aktualizace iOS 17.3 bude vydána v týdnu od 22. ledna a bude obsahovat funkci Ochrana ukradeného zařízení.

Tato nová funkce, kterou Apple představí ve svém nejnovějším softwarovém updatu iOS 17.3, je určena pro ochranu uživatelů v případě ztráty nebo odcizení jejich zařízení. V případě odcizení bude možné díky této funkci sledovat a lokalizovat ukradené zařízení pomocí GPS.

Hlavní výhodou této funkce je, že poskytuje efektivní zabezpečení proti odcizení. Ve chvíli, kdy uživatel zjistí ztrátu svého zařízení, bude moci prostřednictvím aplikace iCloud jednoduše vyhledat jeho polohu. Toto umožní efektivněji spolupracovat s místní policií a zvýšit šance na nalezení a navrácení ukradeného zařízení.

Další vlastností této nové funkce je možnost vzdáleného smazání dat, aby se zabránilo jejich zneužití. Uživatel bude mít schopnost vzdáleně smazat všechna data na svém zařízení z důvodu ochrany osobních informací. To je obzvláště užitečné v případě, kdy se ukradené zařízení dostane do nesprávných rukou.

FAQ:

1. Jak funguje funkce Ochrana ukradeného zařízení?

Funkce Ochrana ukradeného zařízení v iOS 17.3 umožňuje uživatelům sledovat a lokalizovat své ztracené či odcizené zařízení pomocí GPS. Díky této funkci je možné efektivně spolupracovat s místní policií a zvýšit šance na nalezení a navrácení ukradeného zařízení.

2. Jak vzdáleně smazat data na ukradeném zařízení?

Pokud uživatel zjistí, že jeho zařízení bylo odcizeno, může využít funkci vzdáleného mazání dat. Tato funkce umožňuje uživateli vzdáleně smazat všechna data na zařízení, čímž se zabrání jejich zneužití a ochrání se tak osobní informace.

3. Jak tato funkce pomáhá chránit osobní informace?

Funkce Ochrana ukradeného zařízení v iOS 17.3 poskytuje uživatelům možnost vzdáleně smazat data na ukradeném zařízení. Tím se zabrání zneužití osobních informací, které by mohly být přístupné nesprávným osobám. Tato funkce tak zajišťuje vyšší úroveň ochrany osobních dat.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/apple-reveals-when-to-expect-next-ios-update_id154429