iOS v 2Q 2016 byl méně spolehlivý, než Android

Nová zpráva od společnosti Blancco Technology informuje o tom, jak spolehlivé byly jednotlivé operační systému na trhu. Nebylo by to srovnání, kdyby se nejednalo o nejpopulárnější dvoje systémy. V druhém kvartálu roku 2016 se zdvojnásobil počet iPhone, které měly problémy s výkonem. Jednalo se o takové problémy, jako jsou pády aplikace. Jde tak o poprvé […]

iPhone (iOS) vs Google (Android)

Nová zpráva od společnosti Blancco Technology informuje o tom, jak spolehlivé byly jednotlivé operační systému na trhu. Nebylo by to srovnání, kdyby se nejednalo o nejpopulárnější dvoje systémy.

V druhém kvartálu roku 2016 se zdvojnásobil počet iPhone, které měly problémy s výkonem. Jednalo se o takové problémy, jako jsou pády aplikace. Jde tak o poprvé v historii, kdy iOS systém způsobil více problému než ten od Google.

Nejvíce zaznamenaných problému měl iPhone 6. Až 29% aplikací v průběhu testu selhalo. Na druhé místo se zařadil iPhone 6S  s 23% a iPhone 6S plus s 14%.

TOP 5 iOS problémových telefonu s iOS

TOP 5 iOS problémových telefonu s iOS

Na druhé straně se systémem Android se nejvíce problémů objevilo u Samsungu. Je to vcelku logické, protože Samsung má spousta lidí a právě ten používá Android systém.

Až 50% chytrých telefonu s iOS měly problémy se zamrzáním aplikací u Androidu jen u 23%.