iPhone 15 neprošel testem ohýbatelnosti, na rozdíl od Pro Max verze

iPhone 15 a jeho odolnost - testy dokazují rozdílyNový model iPhone 15 Pro Max je bezpochyby skvělým zařízením, ale nedávno se objevily zprávy o jeho problémech s přehříváním. A teď se...
iPhone 15 neprošel testem ohýbatelnosti, na rozdíl od Pro Max verze

iPhone 15 a jeho odolnost – testy dokazují rozdíly

Nový model iPhone 15 Pro Max je bezpochyby skvělým zařízením, ale nedávno se objevily zprávy o jeho problémech s přehříváním. A teď se zjistilo, že tento telefon také neuspěl v testu ohýbání provedeném známým youtuberem Zackem z kanálu JerryRigEverything. Je to opravdu zajímavé, protože se jedná o první iPhone, který kdy v takovém testu selhal. Jeho zadní sklo se totiž rozlomilo při pokusu o ohnutí.

Ale jak je na tom s odolností běžná verze iPhone 15, která má stále hliníkový rám a nemá ten luxusní titanový rám jako Pro Max? Testy ukazují rozdíly. Jak ukazuje video, telefon snese víc než jeho předchozí verze. Díky hliníkovému rámu je o něco odolnější a nezlomí se tak snadno.

Jak už je zvykem, vše začíná testem displeje. Tento test ukázal, že i když se displej ohýbá pod silným tlakem, stále zůstává funkční a nezlomí se. To je dobrá zpráva pro potenciální majitele tohoto telefonu. Navíc se ukázalo, že zadní sklo je silnější než u Pro Max verze. I když bylo při testu pár malých trhlin, žádná větší škoda nevznikla a telefon zůstal stále funkční.

Celkově vzato, i když Pro Max verze selhala v testu ohýbání, běžná verze iPhone 15 se jeví jako odolnější a snáší více. Samozřejmě je důležité s telefonem zacházet opatrně a chránit ho před případným poškozením. Nicméně, pokud hledáte spolehlivý a odolný telefon, iPhone 15 může být skvělou volbou.

FAQ:

1. Jaký je rozdíl mezi iPhone 15 Pro Max a běžnou verzí?

Odpověď: Největším rozdílem je materiál rámu. Zatímco Pro Max má titanový rám, běžná verze má hliníkový rám.

2. Je běžná verze iPhone 15 odolnější než Pro Max?

Odpověď: Ano, testy ukazují, že běžná verze iPhone 15 je odolnější a lépe snáší ohýbání než Pro Max verze.

3. Je displej na iPhone 15 citlivý na silný tlak?

Odpověď: Displej je odolný a při testech se ukázalo, že i při vysokém tlaku zůstává funkční.

Článek byl vytvořen na základě obsahu dostupného zde: [https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2023/09/iphone-15-neprosel-testem-ohybatelnosti-na-rozdil-od-pro-max-verze.jpg].

Zdroj: https://www.gsmarena.com/iphone_15_and_iphone_15_plus_survive_the_bend_test_that_shattered_the_iphone_15_pro_max-news-60050.php