iQOO 12 v Indii: Zveřejněno oficiální ceny přímo od prodejce

Nadepsaný článek se opírá o informace zdroje, který uvádí, že v Indii se chystá uvedení nového modelu iQOO 12 od společnosti iQOO. Únik oficiální ceny byl přinesen populárním internetovým obchodem Amazon,…

iQOO 12 v Indii: Zveřejněno oficiální ceny přímo od prodejce

Nadepsaný článek se opírá o informace zdroje, který uvádí, že v Indii se chystá uvedení nového modelu iQOO 12 od společnosti iQOO. Únik oficiální ceny byl přinesen populárním internetovým obchodem Amazon, který omylem zveřejnil cenové údaje ještě před oficiálním uvedením.

Podle dostupných informací bude základní verze tohoto modelu disponovat 12GB operační pamětí a 256GB úložištěm. Cena za takovou konfiguraci byla stanovena na INR 52,999. Pokud požadujete větší operační paměť a více úložného prostoru, můžete si pořídit verzi s 16GB RAM a 512GB úložištěm, za kterou budete muset utratit INR…

iQOO 12 přináší řadu vylepšení ve srovnání s předchozími verzemi. Patří sem například výkonný procesor, kvalitní displej, rozšířená kapacita baterie a vylepšený fotoaparát. Přesné specifikace však nejsou zatím známy.

Pokud se tedy těšíte na nového iQOO 12, nemusíte již dlouho čekat. Oficiální uvedení je naplánováno na 12. prosince. Po této akci budou dostupné veškeré informace o tomto modelu včetně všech jeho specifikací.

FAQ:
1. Jaká je cena základní verze iQOO 12 v Indii?
Cena základní verze iQOO 12 s 12GB RAM a 256GB úložištěm je stanovena na INR 52,999.

2. Kdy bude iQOO 12 oficiálně představen?
iQOO 12 bude oficiálně představen 12. prosince.

3. Jaké jsou hlavní vylepšení oproti předchozím verzím?
iQOO 12 přináší vylepšení jako výkonný procesor, kvalitní displej, rozšířená kapacita baterie a vylepšený fotoaparát. Přesné specifikace však nejsou zatím známy.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/iqoo_12_official_price_in_india_leaked_by_amazon-news-60826.php