iQOO Z9: Výkon, design a fotoaparát odhaleny na Amazonu

Společnost iQOO se chystá na další vlnu nových smartphoneů pro trh v Indii. Po nedávném oznámení modelu iQOO Neo9 Pro, který má být uveden na trh 22. února, se nyní hovoří…

iQOO Z9: Výkon, design a fotoaparát odhaleny na Amazonu

Společnost iQOO se chystá na další vlnu nových smartphoneů pro trh v Indii. Po nedávném oznámení modelu iQOO Neo9 Pro, který má být uveden na trh 22. února, se nyní hovoří o příchodu modelu iQOO Z9 do Indie. Informace o tomto plánovaném zařízení odhalil internetový obchod Amazon.in, který zveřejnil promo stránku s tímto modelem.

Na této stránce je možné vidět, že iQOO Z9 je „coming soon“ do Indie, ale není zde uváděno konkrétní datum vydání. Návštěvníci si však mohou prohlédnout design tohoto zařízení a dozvědět se, že bude poháněn čipem Dimensity 7200 SoC. Tyto informace potvrzují nedávný únik z Geekbenchu, který zmiňoval specifikace iQOO Z9.

Uživatelé tak mohou očekávat výkonný smartphone se zajímavým designem a moderním čipem, který by měl zajistit plynulý chod zařízení. Přesnější informace o specifikacích a ceně však budeme muset počkat na oficiální oznámení společnosti iQOO.

**FAQ:**

1. **Kdy bude iQOO Z9 oficiálně uveden na trh v Indii?**
– Zatím nebylo stanoveno konkrétní datum, ale podle informací z Amazon.in by mělo být toto zařízení dostupné brzy.

2. **Jaký procesor bude pohánět iQOO Z9?**
– Smartphone bude poháněn čipem Dimensity 7200 SoC, což by mělo zajistit vysoký výkon a efektivní provoz.

3. **Jaký design můžeme očekávat u iQOO Z9?**
– Design tohoto zařízení byl již odhalen na stránce Amazon.in a zdá se, že bude kombinovat moderní trendy s elegantním provedením.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/iqoo_z9_india_launch_teaser_design_processor_camera-news-61669.php