Ironhide Game oznámilo Kingdom Rush 5: Alliance!

Herní série Kingdom Rush patří mezi oblíbené hry v žánru tower defense a fanoušci této série se mohou těšit na nový díl. Společnost Ironhide Game Studio právě pracuje na vydání Kingdom…

Ironhide Game oznámilo Kingdom Rush 5: Alliance!

Herní série Kingdom Rush patří mezi oblíbené hry v žánru tower defense a fanoušci této série se mohou těšit na nový díl. Společnost Ironhide Game Studio právě pracuje na vydání Kingdom Rush 5: Alliance, který bude již pátým pokračováním této úspěšné série. Plánované datum vydání je později tento rok a hra bude dostupná pro platformy Android, iOS a PC.

Zatím není mnoho známo o tom, co nový díl přinese, ale studio nedávno zveřejnilo krátké promo videa trvající 42 sekund. Hráče žádají, aby vyčkali na další aktualizace a připravují se na další informace. Stejně jako u předchozích dílů, můžeme očekávat lehký humor a spoustu Easter eggů v Kingdom Rush 5. Také se můžeme těšit na zábavné odkazy na popkulturní ikony, klasické příběhy a další videohry.

Kingdom Rush se poprvé objevil v roce 2011 jako webová hra a později byl dostupný i pro iOS a Android. Od té doby byly vydány tři další díly série, včetně Frontiers (2013), Origins (2014) a Vengeance (2018). Kromě toho byl uveden i spin-off s názvem Legends of Kingdom Rush, dostupný pouze pro Apple Arcade. Série nabízí půvabnou grafiku a solidní herní mechanismy v žánru tower defense.

Pokud ještě nemáte zkušenost s Kingdom Rush hrami, doporučuji je vyzkoušet. Série často připomíná slavné ikony a hry jako Gandalfa, Pána prstenů, Star Wars, Warcraft a mnoho dalších. Pro stažení her navštivte Google Play Store.

A pokud jste fanoušky Vsingers, nezapomeňte se zúčastnit události CounterSide x Hololive English -Promise- IRyS Event!

Článek Ironhide Game Announces Kingdom Rush 5: Alliance! byl poprvé zveřejněn na webu Droid Gamers.

FAQ:
1. Kdy bude vydán Kingdom Rush 5: Alliance?
2. Pro jaké platformy bude hra dostupná?
3. Na jakých ikonách a hrách série často odkazuje?

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/kingdom-rush-5/