Vypnout reklamy

Jak funguje aktivní potlačení hluku u sluchátek Honor Magic Earbuds?

Vydáno dne: 29.6.2020

Sluchátka s aktivním potlačením hluku. Jak fungují? Aktivní potlačení hluku je skvělé pro ty, kteří telefonují nebo se dopravují v hlučných prostředcích.

Zajímalo vás, co znamená funkce aktivního potlačení hluku u sluchátek? Jsou si víceméně podobné a u jednotlivých sluchátek se od sebe moc neliší. Taková sluchátka dokážou potlačit hluk.

Pokud Vám vadí celodenní ruch, tak určitě si potřebujete někdy odpočinout. Sluchátka si povětšinou dáváme v městské hromadné dopravě nebo když cestujete vlakem a letadlem. Nicméně sluchátka nemusí eliminovat ostatní hluk tím, že budete mít puštěnou oblíbenou hudbu na plno.

Honor Magic
Honor Magic

S aktivním potlačením hluku funguje technologie ANC, tedy hluk se vyruší aktivním vysláním vlastního vlnění. Odstranění nežádoucího zvuku se pak používá stejná vlnová frekvence jen opačným směrem. Na rozdíl od pasivního potlačení, které funguje pasivně jen s utěsněním špunty.

Honor Magic
Honor Magic

Honor Magic Earbuds mají dva mikrofóny, které snímají okolí. Vnější mikrofóny pak spolupracují s vnitřními a snižují hladinu okolního hluku až o 32dB.

Voláte často v hlučném prostředí? Sluchátka s aktivním potlačením hluku Vám mohou pomoci.

Odhlučnění i v případě volání. Pokud se nacházíte v rušném prostředí, tak se technologie beamforming postará o to, aby zachytily váš hlas a odstranily okolní hluk. Vnitřní mikrofón poslouchá uvnitř vašeho ucha hlasové signály a eliminuje nechtěné hluky tzv. anti-šumem.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)
Tágy: