Jak krmit svého psa podle povolené dávky

Návod: Jak krmit svého psa v Potion Permit

Pokud si nejste jisti, jak krmit svého psa ve hře Potion Permit, nemusíte se bát. Náš průvodce vás provede celým procesem krok za krokem.

Potion…

Jak krmit svého psa podle povolené dávky

Návod: Jak krmit svého psa v Potion Permit

Pokud si nejste jisti, jak krmit svého psa ve hře Potion Permit, nemusíte se bát. Náš průvodce vás provede celým procesem krok za krokem.

Potion Permit je simulátor a RPG hybrid, podobný hřám jako Stardew Valley nebo Rune Factory. V roli vesnického chemika budete bojovat s monstry a procházet podzemím v hledání nejkvalitnějších surovin. Budete také vyvíjet vztahy s ostatními postavami a se svými věrnými mazlíčky. Tento průvodce se zaměří na důležitý aspekt udržování dobrých vztahů se psem – krmení.

Hra Potion Permit je dostupná na Steamu, Androidu, iOS a všech hlavních konzolích. Pokud máte rádi pohodové simulace, určitě se podívejte na náš Laid Back Camp tier list.

Jak krmit svého psa ve hře Potion Permit

Než budete moci krmit svého psa, musíte ho nejprve přivolat. Na mobilu to můžete udělat klepnutím na malou ikonu psa v levém dolním rohu obrazovky nebo stisknutím pravého spouštěče na konzoli. Jakmile ho přivoláte, pes přiběhne a posadí se vedle vás, poté s ním můžete interagovat a buď ho nakrmit, nebo ho pohladit.

Kdy byste měli krmit svého psa?

V Potion Permit má váš pes vlastní ukazatel hladu, který určuje, kdy ho budete muset nakrmit. Můžete to poznat tím, že pes začne neustále zavrčet a pohybovat se pomaleji než obvykle. Když si všimnete těchto změn, okamžitě svého psa nakrmte, pokud chcete udržet s ním přátelství.

Co můžete svému psovi dát k jídlu?

Svému psovi můžete dát cokoli, co byste jedli sami, ať už je to zakoupené jídlo, doma uvařené jídlo nebo nasbírané plody. Existují však některá jídla, která váš pes má rád víc než jiná, a některá, která naopak nemá rád. Zde je užitečný seznam jídel, abyste věděli, na které potraviny se zaměřit a kterých se vyvarovat.

Jídla, která váš pes miluje:
– Baby Back Ribs
– Berry Pancakes
– Juicy Meat
– Meatball
– Meat Stew
– Tender Meat
– Grilled Tenderloin

Jídla, která váš pes nemá rád:
– Ginger
– Ginseng
– Ginseng Soup
– Milk
– Milkshake
– Premium Root Beer
– Snow Berry

Všechna ostatní jídla ve hře bude váš pes jíst, aniž by k nim měl nějaký silný postoj.

Článek je dostupný na této stránce: [odkaz]

FAQ:
1. Jak přivolat svého psa v Potion Permit?
– Na mobilu klepněte na ikonu psa v levém dolním rohu obrazovky, na konzoli stiskněte pravý spouštěč.

2. Jak poznat, že je můj pes hladový?
– Pes začne zavrčet a pohybovat se pomaleji než obvykle.

3. Jakou

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-feed-your-dog-in-potion-permit/