Jak lovit lesklé startéry v příbězích Tanoria

Stevním společníkem ve hře Tales of Tanorio může být nejen roztomilý, ale i exkluzivní! Můj průvodce vám ukáže, **jak lovit třpytivé startovací bytosti v Tales of Tanorio**. Tento průvodce se zaměřuje…

Jak lovit lesklé startéry v příbězích Tanoria

Stevním společníkem ve hře Tales of Tanorio může být nejen roztomilý, ale i exkluzivní! Můj průvodce vám ukáže, **jak lovit třpytivé startovací bytosti v Tales of Tanorio**. Tento průvodce se zaměřuje pouze na startovací bytosti, protože získání jiných Tanoriánů je odlišné od chytání ostatních bytostí, takže se určitě vraťte sem na DG, až se objeví obecný průvodce lovením třpytivých bytostí!

Inspirací pro tuto hru byla obrovská franšíza Pokemon a Tales of Tanorio je vaší dobrodružnou cestou plnou kapesních monstříků přímo v Robloxu! S úchvatnými 3D vizuály a poutavými souboji se stanete protagonistou svého putování.

Po přežití neuvěřitelně dlouhého úvodu si vyberte svého Tanoriána a prozkoumejte svět! Můžete soutěžit v turnajích proti ostatním hráčům nebo jednoduše prozkoumávat a lovit třpytivé bytosti! Celé dobrodružství je zcela vaše rozhodnutí.

Začněte hned a podívejte se na Tales of Tanorio na stránkách Roblox. Pro více obsahu z Tales of Tanorio se podívejte na náš průvodce **Jak odemknout jezdecká zvířata v Tales of Tanorio**. Mám také průvodce **Jak získat všechny startovací bytosti v Tales of Tanorio**.

**Jak lovit třpytivé startovací bytosti v Tales of Tanorio**

Pro začátek doporučuji jít do menu v levém dolním rohu a otevřít nastavení. Zde můžete udělat několik úprav, ale hlavní zaměření by mělo být na přepnutí do zvukových nastavení a vypnutí mluvených dialogů. Toto nezvyšuje šance na lovení třpytivých bytostí, ale značně zrychluje celý proces.

Vypnutím mluvených dialogů můžete rychle klikat a urychlit proces výběru vašeho prvního Tanoriána. Během cutscény, která ukazuje každého startovacího Tanoriána interagujícího s ostatními před tím, než dorazí k okraji ohrady, budete schopni poznat, zda je některý z nich třpytivý. Třpytivé Tanoriány mají jinou barevnou srst a bílý jiskřící aureol kolem těla.

Pokud váš vybraný Tanorián není třpytivý, stiskněte klávesu Esc a ukončete hru. Po opětovném připojení budete vráceni zpět na začátek cutscény, ve které jste představeni každému startovacímu Tanoriánovi. Můžete tento proces opakovat tolikrát, kolikrát bude potřeba, dokud nenajdete třpytivého jedince.

**Jaký je význam třpytivých bytostí?**

Lovení třpytivých bytostí stojí za to pouze tehdy, pokud z

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-shiny-hunt-starters-in-tales-of-tanorio/