Jak na levelování ve hře Arcane Lineage – není to tak snadné, jak byste si mysleli!

Arcane Lineage – Jak postupovat při získávání úrovní

Jako název napovídá, hra Arcane Lineage může být čas od času docela nepřehledná, dokonce i při jednoduchých mechanismech. Pro některé hráče může být i…

Jak na levelování ve hře Arcane Lineage - není to tak snadné, jak byste si mysleli!

Arcane Lineage – Jak postupovat při získávání úrovní

Jako název napovídá, hra Arcane Lineage může být čas od času docela nepřehledná, dokonce i při jednoduchých mechanismech. Pro některé hráče může být i získání úrovní v Arcane Lineage zmatená hádanka, kterou je třeba vyřešit.

Arcane Lineage je tahová RPG hra v Roblox ekosystému. Ponořuje hráče do fantasy otevřeného světa a umožňuje jim dobrodružství s minimálním vedením. V dnešní době je to opravdu vzácná věc. Zatímco tato vlastnost hry může být atraktivní, může také vést k překážkám, jako je například zjištění systému získávání úrovní. V tomto průvodci vám poradíme jak na to.

Arcane Lineage je momentálně k dispozici zdarma na platformě Roblox. Pokud vás hra zajímá, podívejte se na náš průvodce, jak získat Lineage Shards v Arcane Lineage.

Jak postupovat při získávání úrovní v Arcane Lineage

Na rozdíl od prostého získávání zkušenostních bodů z boje a získávání úrovní poté, co jich máte dostatek, Arcane Lineage přináší své vlastní specifické prvky. Některé aspekty systému jsou však podobné. Místo zkušenostních bodů sbíráte zdroj nazvaný Esence, která se objevuje po každém poraženém nepříteli. Množství Esence, kterou můžete najednou držet, je omezeno vaší úrovní. Pokud si nevšimnete zvýšení po bitvě, znamená to, že jste dosáhli svého limitu.

Cesta do Corridoru duší

Abyste mohli směnit svou Esenci za úrovně, musíte se vydat na speciální místo nazvané Corridor duší. Okolo kruhu uprostřed města Caldera jsou čtyři koberce. Postavte se na jeden z nich a objeví se vám možnost „Meditovat“, stačí stisknout klávesu M. Počkejte pár sekund a budete přeneseni do Corridoru duší.

Corridor duší vypadá jako tradiční kostel a obsahuje tři různé NPC postavy, se kterými můžete mluvit. Nás zajímá postava jménem Aretim, sluha Raphiona, který je zářící koule světla na hlavě kostela. Promluvte si s ním a dostanete možnost získat úroveň tím, že předáte určité množství Esence. Toto množství se samozřejmě zvyšuje s každou dosaženou úrovní.

Po dosažení úrovně budete moci přidělit tři body do různých statistik, jak uznáte za vhodné. Až budete hotovi, můžete znovu stisknout klávesu M a opustit Corridor duší a vrátit se do města Caldera. Tento proces musíte opakovat pokaždé, kdy si budete přát získat další úroveň.

Zdroj: How To Level Up In Arcane Lineage – Not As Easy As You’d Think

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-level-up-in-arcane-lineage/