Jak odemknout všechny kouzelnické odkazy v linii Věštbů s vylepšeními!

Pokud byste chtěli vědět, jak odemknout všechny kouzla z řady Arcane Lineage, jste na správném místě! Můj průvodce vám podrobně popíše, jak je odemknout a jaké mají bonusy jak v boji,…

Jak odemknout všechny kouzelnické odkazy v linii Věštbů s vylepšeními!

Pokud byste chtěli vědět, jak odemknout všechny kouzla z řady Arcane Lineage, jste na správném místě! Můj průvodce vám podrobně popíše, jak je odemknout a jaké mají bonusy jak v boji, tak mimo něj.

Arcane Lineage je hra Roblox, která vás zavede do fantasy světa. Vyrazíte do něj s jménem, rasou, základními statistikami a snem. Existuje spousta různých tříd, mnoho dovedností a hordy nepřátel, se kterými se budete potýkat na své cestě!

Můžete si vyzkoušet Arcane Lineage na Robloxu. Máme také průvodce Jak se dostat na vyšší level v Arcane Lineage a Jak získat Lineage Shard v Arcane Lineage.

Kouzla z řady Arcane Lineage

Kouzla jsou posílením, které lze obvykle aplikovat na zbraň a použít během boje. Schopnosti kouzel se obvykle aktivují během vašich tahů a způsobují nepatrné přídavné poškození, které může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a porážkou.

Inferno

Efekt: Útoky mají šanci způsobit trvalý hořící debuff, i když se nepřítel vyhýbá. Útok také způsobuje o 20% více poškození.

Požadavky: Level 25+

Získání: Vydejte se vlevo od vstupu do sopky. Poté, co půjdete vlevo, vejít do falešné stěny a dokončete nebezpečný parkour, dokud nedojdete na konec. Popovídejte si s entitou, abyste získali kouzlo.

Midas

Efekt: Zvýšené dropování a šance na extra poškození. Z každé smrti nepřítele také získáte více zlata.

Požadavky: Level 35+ a poražení bosse Yar’thul Blazing Dragon

Získání: Vstupte do hostince ve startovním městě a popovídejte si s NPC Lodyssou. Prodávejte 250 předmětů a znovu si s ní popovídejte, abyste získali kouzlo.

Reaper

Efekt: Vysávání života z nepřátel, což vám uzdravuje část vašeho života při útoku na nepřátele.

Požadavky: Level 35+, Lineage Shard, maximální život

Získání: Vezměte unikátní cestu pouští a dostanete se ke svítící červené dveřím. Otevřete dveře a najděte interaktivní červené hroty. Vyjměte Lineage Shard a podržte je nad hroty, abyste s nimi mohli mluvit a získat kouzlo.

Lifesong

Efekt: Při zásahu nepřítele je šance, že se spustí Lifesong a poskytne dočasné posílení uživateli, které generuje lepší léčení.

Požadavky: Level 35+, Asi 5000 léčení provedené v boji

Získání: Vstupte do Deeproot Depths a vyzkoušejte parkour. Jakmile ho dokončíte, měli byste být v Forgotten Sanctum. Interagujte s žlutoz

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/arcane-lineage-enchantments/