Jak opravit chyby při přihlašování do Google na Kindle Fire

**Kindle Fire tablety** od společnosti **Amazon** patří mezi nejlepší technologické hodnoty, které můžete najít. Pokud vlastníte **Kindle** a chcete získat přístup k širší nabídce aplikací, využijte náš návod na [**instalaci Google…

Jak opravit chyby při přihlašování do Google na Kindle Fire

**Kindle Fire tablety** od společnosti **Amazon** patří mezi nejlepší technologické hodnoty, které můžete najít. Pokud vlastníte **Kindle** a chcete získat přístup k širší nabídce aplikací, využijte náš návod na [**instalaci Google Play Store na váš Kindle**](https://www.androidpolice.com/install-play-store-amazon-fire-tablet/). Nejlepší na tomto návodu je, že nevyžaduje **rootování** zařízení.

Někteří uživatelé však hlásí problémy s **přihlášením do Google Play** na svých Amazon Fire tabletech, což jim brání v **stahování oblíbených aplikací** na jejich e-knihu. V tomto článku vás provedeme kroky, jak opravit chyby při přihlašování do Google Play na tabletu **Amazon Kindle**.

### Krok 1: Zkontrolujte připojení k internetu
Prvním krokem je ověřit, zda je váš tablet připojen k internetu. Bez stabilního internetového připojení se nemůžete přihlásit do **Google Play**.

### Krok 2: Aktualizujte software
Ujistěte se, že máte nainstalovanou nejnovější verzi softwaru na vašem Amazon Kindle. Jděte do nastavení a vyhledejte aktualizace.

### Krok 3: Vymažte data a mezipaměť Google Play Store
Navštivte nastavení vašeho zařízení, přejděte do sekce Aplikace, najděte **Google Play Store** a vyberte možnost „Vymazat data“ a „Vymazat mezipaměť“. To může často vyřešit problémy s přihlášením.

### Krok 4: Odinstalujte a znovu nainstalujte Google účet
Pokud výše uvedené kroky nefungují, zkuste odstranit váš Google účet z tabletu a poté jej znovu přidat. Jděte do nastavení, vyberte „Účty“, najděte váš Google účet a zvolte možnost „Odstranit účet“. Poté účet znovu přidejte.

### Krok 5: Resetujte zařízení do továrního nastavení
Pokud žádný z výše uvedených kroků nefunguje, může být nutné resetovat zařízení do továrního nastavení. Před tímto krokem si zálohujte všechna důležitá data, protože tento proces smaže vše z vašeho zařízení.

Dodržováním těchto kroků byste měli být schopni vyřešit problémy s přihlášením do Google Play na vašem Amazon Kindle tabletu a začít stahovat své oblíbené aplikace bez problémů.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/fix-google-play-sign-in-errors-kindle-fire/