Jak resetovat strom dovedností v Anime Last Stand – návod

Anime Last Stand je hra typu Tower Defence, která se vyznačuje nečekaně propracovaným budováním postav. Pokud chcete přizpůsobit svou postavu změnám v meta, je však nutné vědět, jak resetovat svůj skill…

Jak resetovat strom dovedností v Anime Last Stand - návod

Anime Last Stand je hra typu Tower Defence, která se vyznačuje nečekaně propracovaným budováním postav. Pokud chcete přizpůsobit svou postavu změnám v meta, je však nutné vědět, jak resetovat svůj skill strom v Anime Last Stand. Tento průvodce má pro vás odpovědi.

Anime Last Stand je hratelné zdarma pomocí Robloxu. Pokud máte zájem o více informací o hře, podívejte se na naši seznam kódů pro Anime Last Stand a naše Anime Last Stand Techniques Tier List. Milujete anime, ale nejste zrovna fanoušky obranných věží? Možná bude více vyhovovat naše Anime Dungeon Fighters Tier List.

Průvodce resetováním skill stromu v Anime Last Stand

První se krátce podíváme na to, jak funguje systém skill stromu v Anime Last Stand. Každá jednotka, kterou vlastníte, má svůj skill strom, který se skládá z pasivních zvýšení statistik, které se stávají významnějšími, jak postupujete do vyšších úrovní stromu.

Nové schopnosti na stromu můžete odemknout dosažením určitých milníků zabitím s vaší jednotkou. Tyto milníky jsou 250, 750, 1 500, 4 500, 7 500, 10 000, 15 000 a 25 000 zabití. Specifická zlepšení, ze kterých si můžete vybrat, jsou stejná pro každou jednotku. Vaše volby však budou určovány silnými a slabými stránkami jednotky samotné.

Jak resetovat své schopnosti

Vysoké požadavky na zabití pro postup ve skill stromu znamenají, že je potřeba hodně času, abyste jednotku dostali na konec stromu. Z tohoto důvodu se může hodit resetovat skill strom konkrétní jednotky místo toho, abyste si vytvořili novou. Naštěstí je k tomu způsob.

Abyste resetovali skill strom jednotky, nejprve ho musíte otevřít. K tomu otevřete menu Jednotky pomocí tlačítka na levé straně obrazovky, klikněte na jednotku, kterou chcete resetovat, a posuňte se dolů k možnosti „Skill Tree“. Jakmile budete uvnitř, uvidíte žluté tlačítko v pravém dolním rohu označené jako „Reset“. Klepnutím na toto tlačítko resetujete svůj skill strom, pokud samozřejmě máte předmět ResetTree, který si můžete dovolit utratit.

Kde najít ResetTrees

Momentálně není způsob, jak získat ResetTree v Anime Last Stand. Pro ty, kteří chtějí přestavit své postavy, nebojte se však. Hra se aktualizuje rychlým tempem a skutečnost, že rozhraní pro resetování skill stromu je nyní na svém místě, naznačuje, že samotný předmět ResetTree brzy bude následovat. Způsob, jakým tento předmět získáte, je víceméně záhadou, ale pravděpodobně to bude odměna za dokončení levelů v Challenge módu.

FAQ

1. Jak funguje systém skill stromu v Anime Last

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/anime-last-stand-reset-tree/