Jak se dařilo Androidu v Březnu?

Android N má stále malé procentuální zastoupení a pravděpodobně se jen tak nestane dominantní platformou na mobilních telefonech. Android N je tady již 6 měsíců. Androi L však stále drží největší podíl. Android M je již tady něco přes rok, a stále si drží druhé místo. Android L (5.0) má stále většina lidí na světě. […]

Android N 7

Android N má stále malé procentuální zastoupení a pravděpodobně se jen tak nestane dominantní platformou na mobilních telefonech. Android N je tady již 6 měsíců. Androi L však stále drží největší podíl.

Android M je již tady něco přes rok, a stále si drží druhé místo. Android L (5.0) má stále většina lidí na světě. Je to také dáno tím, že většina mobilních telefonu už nemůže jít na vyšší verzi operačního systému a většina lidí si nedokáže neustále kupovat high-end mobilní telefony, také proč ano, když fungují a funkce se mění jen minimálně.

Android distribuce

Android distribuce

Data se sbíraly po dobu 7 dní a skončili 3. dubna. Android N má pouhých 4.9%. Android L má 32%. Android N se pomalu posouvá vzhůru, ale není to nikterak závratné číslo. Počet zařízení s Android N se zvedl o 2.1%.