Vypnout reklamy

Jak si zahrát Skyrim na mobilu?

Zahrajte si hru Skyrim na mobilním telefonu i přesto, že není žádný oficiální port. Užijte si hru ještě dnes s ovladačem.

Hra je k dispozici na starší generaci konzolí, je dokonce i ve virtuální realitě nebo pro Nintendo Switch, ale není na mobilní telefony. Přitom mobilní telefon je dostatečně silný na to, aby hru jako je Skyrim, zvládl.

Nintendo konzole jsou přitom ještě slabší, než nynější mobilní telefony. I přesto, že takové hry jako je Doom Eternal, The Witcher 3 nebo právě Skyrim budeme moci zahrát na mobilu skrze emulátor Switch, tak se asi nikdy nedočkáme hry přímo pro mobilní telefony. Samozřejmě takový port má svá úskalí a pravděpodobně udělat port na Android je mnohem těžší, než ho udělat na Switch. Nicméně s posledními technologiemi mobilních telefonu za poslední dekádu by tohle přeci neměl být problém.

Mobilní hra Skyrim je snem každého hráče této hry. Skvělý otevřený RPG svět, který byste měli ve svém mobilním telefonu ať už jste kdekoliv. Hru Skyrim si i tak můžete zahrát v rámci hraní za pomocí Cloudu. Například skrze GeForce NOW. Pak stačí jen zapnout ovladač a skrze telefon hru Skyrim hrát. Dále existují různé emulátory PC, jako je třeba Exagear, který technicky zvládne hru rozjet.

Nicméně hrát takové hry přes emulátor dělá problémy výkonu, kdy mobilní telefon musí využívat výkon na emulaci a pak ještě na samotnou hru.