Jak správně střílet v Dingusu

Jak vystřelit ve hře Dingus: Návod pro začátečníky

Pokud jste členem týmu Hunterů ve hře Dingus, ale nejste si jistí, jak vytáhnout zbraň, nejste sami. Proto jsme pro vás připravili návod Jak…

Jak správně střílet v Dingusu

Jak vystřelit ve hře Dingus: Návod pro začátečníky

Pokud jste členem týmu Hunterů ve hře Dingus, ale nejste si jistí, jak vytáhnout zbraň, nejste sami. Proto jsme pro vás připravili návod Jak vystřelit ve hře Dingus, který vám pomůže zorientovat se.

Dingus je hra na platformě Roblox, ve které přistáváte na týmu Hunterů nebo Hiderů. Jako Hunter musíte najít Hidery, kteří se skrývají mezi NPC postavami, a postřílet je. Buďte ale opatrní, nehodte ‚civilistu‘! Jako Hider musíte předstírat, že jste NPC postava a vykonávat úkoly bez toho, aby vás někdo odhalil.

Hru Dingus si můžete zahrát na platformě Roblox, odkaz najdete na konci článku. Pokud hledáte tipy a triky a chcete získat nějaké výhody, můžete se podívat na odkazy s promo kódy pro hry Sea Destiny, Solarpunk Simulator a Murder Mystery 2.

Jak vystřelit ve hře Dingus

Zde se pokusíme pokrýt všechno, co potřebujete vědět.

O střelbě

Pokud jste Hunter, můžete vytáhnout zbraň pomocí levého SHIFT tlačítka (nebo odpovídajícího tlačítka na vašem zařízení) a kliknout nebo klepnout na postavu, na kterou chcete střílet. Ta se rozpadne na bloky a buď vyloučíte Hidera z hry, nebo dostanete penalizaci za zásah nevinné NPC postavy. Vyberte si své cíle obezřetně!

O honičce

Jako člen týmu Hunterů je vaším úkolem zabránit Hiderům ve splnění jejich úkolů. Můžete uspět tím, že všechny Hidery vyřadíte nebo jim zabráníte dokončit své povinné úkoly do vypršení časovače.

O skrývání

Jako Hider se vašemu týmu musí podařit dokončit seznam úkolů, abyste vyhráli. Tyto úkoly vidíte na levé straně obrazovky. Projděte mapou, interagujte s osvětlenými oblastmi a splňte úkoly. Buďte ale opatrní! Pokud působíte podezřele, může vás Hunter odhalit jako ne-NPC postavu a je s vámi konec.

O Dingus

Dingus je hra na platformě Roblox. Jedná se o asymetrickou multiplayerovou hru, ve které buď skrýváte nebo honíte. Bez ohledu na to, zda jste lovec nebo lovený, budete potřebovat svou inteligenci, abyste přežili.

Článek byl převzat z portálu Droid Gamers. Pokud máte nějaké dotazy, podívejte se na často kladené otázky (FAQ) níže:

1. Jaké jsou další podobné hry jako Dingus?
2. Jak lze získat promo kódy pro hru Dingus?
3. Jaké jsou nejlepší strategie pro Huntera ve hře Dingus?

Doufáme, že vám náš návod pomohl a že si zahrajete hru Dingus plnou zábavy a napětí!

Odkaz na článek: [

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-shoot-in-dingus/