Jak uvolnit místo na iPhonu smazáním podcastů

Jak uvolnit místo na iPhonu odstraněním podcastůKdyž streamujete hodně podcastů na svém iPhonu nebo iPadu, mohou zabírat značné množství místa na vašem zařízení. Výchozí aplikace Podcasty na iPhone automaticky stahuje pět...
Jak uvolnit místo na iPhonu smazáním podcastů

Jak uvolnit místo na iPhonu odstraněním podcastů

Když streamujete hodně podcastů na svém iPhonu nebo iPadu, mohou zabírat značné množství místa na vašem zařízení. Výchozí aplikace Podcasty na iPhone automaticky stahuje pět epizod vašich sledovaných podcastů a rychle zaplní úložný prostor zařízení. Předtím, než narazíte na chyby způsobené nízkým úložným prostorem, využijte následující triky, jak uvolnit gigabyty prostoru na iPhonu odstraněním podcastů.

1. Smažte stažené epizody:

Když si poslechnete podcastovou epizodu, bude automaticky stažena na váš iPhone. Chcete-li uvolnit místo, přejděte do aplikace Podcasty, najděte stahovanou epizodu a vyberte možnost Smazat nebo Odstranit. To odstraní epizodu z vašeho zařízení a uvolní místo na jiné obsahy.

2. Omezte počet stahovaných epizod:

V aplikaci Podcasty si můžete nastavit, kolik epizod se má automaticky stáhnout. Pokud chcete ušetřit místo, omezte tuto volbu na menší počet (například 1 nebo 2 epizody). To zajistí, že na vašem iPhonu nebudou zbytečně zabírat prostor neposlouchané epizody.

3. Vypněte funkci automatického stahování:

Další efektivní způsob, jak uvolnit místo, je vypnutí funkce automatického stahování epizod podcastů. Přejděte do nastavení aplikace Podcasty a najděte možnost Automatické stahování. Zde ji vypněte nebo si vyberte, které podcasty mají být automaticky staženy. Tímto způsobem si můžete pro každý podcast individuálně nastavit, jestli má být stahován nebo ne.

4. Využijte cloudové úložiště:

Pokud nedisponujete dostatečným úložným prostorem na svém iPhonu, můžete přesunout stahované podcasty do cloudového úložiště. Existuje mnoho služeb, které vám umožňují nahrávat a streamovat vaše oblíbené podcasty online, což ušetří místo na vašem zařízení. Zkuste například Google Drive, Dropbox nebo iCloud.

Sledováním těchto jednoduchých kroků můžete snadno uvolnit hodně místa na svém iPhonu odstraněním nepotřebných podcastů. Uvolněný prostor můžete využít pro další soubory, aplikace nebo média. Nyní si můžete vychutnat streamování podcastů bez obav o plný úložný prostor.

FAQ:

Jaké aplikace mohu použít k streamování podcastů online?

Existuje několik populárních aplikací, které umožňují streamování podcastů online. Mezi nejznámější patří Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, Stitcher a Pocket Casts.

Budou smazané podcasty stále dostupné?

Pokud pouze odstraníte stažené epizody ze svého iPhonu, měly by být stále dostupné online. Pokud vš

Zdroj: https://www.androidpolice.com/iphone-storage-add-room-delete-podcasts/