Jak vytvořit rodinnou skupinu v Google Family Group

V dnešní digitální éře jsou naše životy závislé na mobilních zařízeních, která nás spojují s online světem. Když se přihlásíte se svým Google účtem na vašem Android smartphoneu nebo tabletu, můžete…

Jak vytvořit rodinnou skupinu v Google Family Group

V dnešní digitální éře jsou naše životy závislé na mobilních zařízeních, která nás spojují s online světem. Když se přihlásíte se svým Google účtem na vašem Android smartphoneu nebo tabletu, můžete používat Google Play Store pro aplikace a přistupovat k hlavním službám Google. Ale co když chcete sdílet nebo sjednotit Android zážitek se svou rodinou? Tento průvodce popisuje, jak nastavit Google Family Group a diskutuje o jeho mnoha výhodách.

Google Family Group vám umožňuje sdílet zakoupené aplikace a hry s ostatními členy rodiny, sdílet společné platební metody a dokonce i nastavit dětské účty s omezením obsahu. Tímto způsobem si můžete vytvořit digitální prostředí pro celou rodinu, které je bezpečné a kontrolované.

Pro vytvoření Google Family Group postupujte následovně:

1. Přihlaste se na svém zařízení do svého Google účtu.
2. Přejděte do Nastavení a klikněte na „Rodina“.
3. Postupujte podle pokynů k vytvoření nové rodinné skupiny a přidejte své členy rodiny.

Jednou vytvořená Google Family Group vám umožňuje spravovat obsah a platby pro všechny zařízení ve skupině přehledně z jednoho místa. Díky tomu budete mít lepší kontrolu nad tím, co členové vaší rodiny dělají online a jaké aplikace používají.

**FAQ:**

1. Jaký je maximální počet členů v Google Family Group?
– V jedné rodinné skupině může být až šest členů.

2. Jak nastavit omezení pro dětské účty v rámci Google Family Group?
– V Nastavení rodiny můžete nastavit omezení obsahu pro děti a sledovat jejich aktivity online.

3. Jaký je rozdíl mezi společným účtem a Google Family Group?
– Společný účet je sdílený jedním uživatelem, zatímco Google Family Group umožňuje více členům rodiny sdílet obsah a platby.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/how-to-create-a-google-family-group/