Jak zálohovat data své hry

Přecházíte z rozpočtového telefonu s operačním systémem Android na zařízení lépe vybavené pro hraní her? Možná se ptáte, které hry si oblíbíte na novém zařízení. Naštěstí jsou většina Android telefonů dobře…

Jak zálohovat data své hry

Přecházíte z rozpočtového telefonu s operačním systémem Android na zařízení lépe vybavené pro hraní her? Možná se ptáte, které hry si oblíbíte na novém zařízení. Naštěstí jsou většina Android telefonů dobře integrována do ekosystému Google a většinu her a aplikací získáte přímo z obchodu Google Play Store. A pokud jste pravidelným uživatelem tohoto obchodu, jistě si všimnete, že vaše uložené pozice her jsou automaticky propojeny s vaším Google účtem.

Herní svět na platformě Android je velmi rozmanitý a je plný zábavy a nekonečných možností. Můžete si vybrat z široké škály žánrů her, jako jsou akční hry, strategické hry, dobrodružné hry a mnoho dalších. Klíčovým aspektem při vybírání her je kompatibilita s vaším zařízením. Novější telefony s lepšími specifikacemi mají tendenci zvládat náročnější hry z pohledu grafiky a výkonu. Zde je několik doporučení her pro Android, které by vás mohly zaujmout:

1. „PUBG Mobile“ – je populární akční hra v žánru battle royale, ve které se můžete utkat s dalšími hráči z celého světa. Vyzkoušejte si dobrodružství na nebezpečném ostrově a pokuste se stát posledním přeživším.

2. „Minecraft“ – kultovní stavební hra, která vám umožní tvořit svět podle vašich představ. Stavte budovy, prozkoumávejte nekonečné prostředí a bojujte s různými bytostmi.

3. „Asphalt 9: Legends“ – akční závodní hra s působivou grafikou a realistickou fyzikou. Zahrajte si na různých tratích po celém světě a prokažte své dovednosti v rychlosti.

FAQ:

1. Jak mohu získat hry pro své zařízení s Androidem?
Hry a aplikace na platformě Android si můžete stáhnout přímo z obchodu Google Play Store. Stačí vyhledat konkrétní hru, kliknout na tlačítko „Instalovat“ a poté se automaticky nainstaluje na vaše zařízení.

2. Jak mohu propojit svůj herní postup s mým Google účtem?
Pokud jste přihlášení se svým Google účtem ve svém zařízení, vaše herní pozice a postup se automaticky uloží na váš účet. Pokud si tedy pořídíte nové zařízení nebo obnovíte to stávající, můžete se jednoduše přihlásit ke svému Google účtu a obnovit veškeré hry a jejich pokrok.

3. Jsou náročné hry kompatibilní s levnějšími zařízeními s Androidem?
I když levnější zařízení nemusí být vybavena nejnovějšími technologiemi a nejvýkonnějšími procesory, stále existuje mnoho her, které jsou optimalizované pro různé typy zařízení. Zvol

Zdroj: https://www.androidpolice.com/how-to-backup-game-data-android/