Jak získat Crimson Mist ve hře YBA

Jak získat Crimson Mist v hře YBA

V blockovém světě YBA se setkáte s různými Standy, které můžete použít v boji. Mnohé z těchto Standů mají vzácné alternativní Skiny, jako například děsivý…

Jak získat Crimson Mist ve hře YBA

Jak získat Crimson Mist v hře YBA

V blockovém světě YBA se setkáte s různými Standy, které můžete použít v boji. Mnohé z těchto Standů mají vzácné alternativní Skiny, jako například děsivý Crimson Mist ve hře YBA.

YBA převádí frenetické souboje a barevné postavy z JoJo’s Bizarre Adventure do světa Robloxu. Jeho Crimson Mist Skin je hrozivé kostnaté číslo, které jistě vyvolá strach u vašich spoluhráčů. Pokud chcete přidat tento působivý vzhled do svého šatníku, pokračujte v čtení, abyste se dozvěděli, jak získat Crimson Mist ve hře YBA.

YBA je zdarma ke hraní na platformě Roblox. Pokud máte chuť na pokročilejší Standy, můžete se podívat na náš průvodce, jak získat Silver Chariot Requiem ve hře YBA.

Jak získat Crimson Mist ve hře YBA

Crimson Mist je alternativní Skin pro Stand Purple Haze. Používá jej postava Pannacotta Fugo, vedlejší postava ve 5. části série. Purple Haze je Stand specializovaný na útoky založené na jedu a to platí i ve hře YBA, kde můžete využívat jeho fialové schopnosti k otrávení svých nepřátel.

Získání Crimson Mist Skinu je převážně otázkou štěstí. Existuje malá šance, že získáte Stand Purple Haze při použití tajemné šípy. A když se tak stane, ještě menší je šance, že bude mít připojený Crimson Mist Skin.

Jak zvýšit své šance

Existují však kroky, které můžete podniknout, abyste své šance zlepšili. Zaprvé, pokud zajistíte, že máte odemčenou schopnost Worthiness II, toto zajistí, že vaše tajemné šípy budou fungovat pokaždé.

Za druhé, můžete použít Lucky šípy místo tajemných šípů. Ty jsou obtížněji dostupné, ale zvýší vaše šance na získání Standu se Skinem o celých 90%. Kombinujte oba tyto tipy, abyste si usnadnili hledání Crimson Mist ve hře YBA.

FAQ

1. Jaká je šance získat Crimson Mist Skin ve hře YBA?
Šance na získání Crimson Mist Skinu ve hře YBA je malá a závisí na tom, jestli dostanete Stand Purple Haze při použití tajemného šípu.

2. Jak mohu zvýšit své šance na získání Crimson Mist Skinu?
Můžete zvýšit své šance tím, že odemknete schopnost Worthiness II a použijete Lucky šípy místo tajemných šípů.

3. Která postava ve hře YBA používá Stand Purple Haze?
Stand Purple Haze je používán postavou Pannacotta Fugo, který je vedlejší postavou ve 5. části JoJo’s Bizarre Adventure.

Článek byl publikován na stránce Droid Gamers.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/crimson-mist-yba/