Jak získat Flowither v Tales of Tanorio – legenda se načte!

Pokud jste se po skvělém herním výkonu rozhodli ukázat svou sílu a nad ostatními trenéry se vytáhnout legendární postavou, tak náš průvodce vám poradí, **jak získat Flowithera v Tales of Tanorio**….

Jak získat Flowither v Tales of Tanorio – legenda se načte!

Pokud jste se po skvělém herním výkonu rozhodli ukázat svou sílu a nad ostatními trenéry se vytáhnout legendární postavou, tak náš průvodce vám poradí, **jak získat Flowithera v Tales of Tanorio**. Tento vzácný Tanorians je skvělým přídavkem do vaší sbírky a my vám prozradíme jeho umístění a základní statistiky, abyste mohli naplánovat svůj útok.

Inspirací pro Tales of Tanorio je obrovská franšíza Pokemon, která vám přináší dobrodružství s kapesními monstry přímo v Robloxu! S úžasnou 3D grafikou a poutavými souboji se stanete protagonistou své vlastní cesty.

Po přežití nekonečně dlouhé úvodní části si vyberte svého Tanoriana a prozkoumejte svět! Můžete soutěžit v turnajích proti ostatním hráčům nebo jednoduše objevovat a lovit lesklé bytosti! Vaše dobrodružství je naprosto ve vašich rukou.

Pokud chcete získat Flowithera, stačí použít schopnost Vine Climb, kterou získáte po porážce Dylana ve druhém gymu. Vine Climb vám umožní šplhat po útesech pomocí převislých vinných rév. Využijte tuto schopnost v Kaigan Cliffs a dostanete se blíže k legendární postavě Flowithera.

Flowither je duchem a travním typem, což znamená, že je nejslabší proti temným a ohnivým typům. Tato legenda se nepoddá lehce, i když máte efektivní Tanorians, takže se připravte na dlouhý boj!

Jakmile Flowithera porazíte, objeví se zpráva, že se teď může „najít ve volné přírodě!“. Dejte si pozor, protože forma Flowithera, se kterou bojujete, není stejná jako ta, kterou najdete venku. Divoký Flowither má jen 1 ze 1000 šanci na spawnování.

Pokud potřebujete další informace ohledně Tales of Tanorio, podívejte se na naše další průvodce. A nezapomeňte si užít toto fantastické dobrodružství přímo na Robloxu!

**FAQ:**

1. Jaké jsou nejsilnější typy proti Flowitherovi?

Nejsilnějšími typy proti Flowitherovi jsou temní a ohniví Tanoriani.

2. Jak dlouho trvá dostat se k Flowitherovi po porážce Dylana?

Po porážce Dylana ve druhém gymu získejte schopnost Vine Climb a dostanete se k Flowitherovi v Kaigan Cliffs.

3. Jaké jsou šance na spawnování divokého Flowithera?

Šance na spawnování divokého Flowithera jsou pouze 1 ze 1000.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-get-flowither-in-tales-of-tanorio/