Jak získat Grimoire Spins ve hře Grimoires Era

ČLÁNEK: Jak získat Grimoire Spins v Grimoires Era

Čtete titulek! Toto je Jak získat Grimoire Spins v Grimoires Era. Můj průvodce vám ukáže různé způsoby, jak získat spiny, abyste mohli převálcovat každou…

Jak získat Grimoire Spins ve hře Grimoires Era

ČLÁNEK: Jak získat Grimoire Spins v Grimoires Era

Čtete titulek! Toto je Jak získat Grimoire Spins v Grimoires Era. Můj průvodce vám ukáže různé způsoby, jak získat spiny, abyste mohli převálcovat každou bitvu pomocí svých magických schopností.

Hra inspirovaná Black Cloverem, Roblox RPG Grimoires Era, je plná magie a úkolů. Přenes se do této fantastické cesty plné příšer, úkolů a kořisti! Potkej známé tváře a využij sílu Grimoirů ve vlastním unikátním příběhu.

Podívejte se na Grimoires Era na Robloxu. Máme také průvodce Jak létat ve hře Grimoires Era a Nejrychlejší metodu, jak získat Yen ve hře Grimoires Era.

Jak získat Grimoire Spins v Grimoires Era

Takže pojďme se dostat k průvodci! Rozdělím to na sekce, abyste mohli přeskočit na téma, které je pro vás nejrelevantnější.

Defaultně 5 volných spinů

Když poprvé dosáhnete úrovně 30, budete přesměrováni do Grimoir Tower, kde dostanete 5 spinů Grimoire zdarma! Pokud se vám podaří šťastně trefit, nebudete potřebovat znovu přehazovat pro silnější Grimoire. Pokud ovšem máte chuť vyzkoušet nový herní styl, můžete si to samozřejmě dovolit.

Dárkové kódy zdarma

Všechny nejlepší věci v životě jsou zdarma! A naštěstí Grimoires Era pravidelně vydává nové kódy, které hráči mohou použít pro získání dalších odměn. Mezi nimi jsou i zdarma Grimoire Spins! Abyste zjistili, jaké volné dárky jsou momentálně k dispozici, určitě se podívejte na náš průvodce Grimoires Era Codes.

Grimoire Spins za Yen – NPC Jack

Tato možnost bude pravděpodobně váš oblíbený způsob, pokud potřebujete více Grimoire Spins. Buď máte smůlu se všemi předchozími spiny, nebo jen chcete zkusit nový herní styl a potřebujete nový Grimoire!

Jack je umístěn právě za Quest Giver 1. Pokud projdete podchodem, kde se shromažďují loupežníci, nakonec narazíte na Farmářskou chatrč. Odtud zabočte vlevo a následujte cestu po zemi. Když spatříte dům na vaší levé straně, měl by tam být NPC s ikonou Yen nad hlavou.

Jack vám umožní koupit 10 spinů Grimoire za 50 000 Yen. Je to drahá směna, ale ideální metoda, pokud vám došly volné spiny a zoufale potřebujete nový Grimoire!

Robux, samozřejmě!

Téměř každá hra na vaší Robloxové domovské stránce bude mít obchod se Robuxy a Grimoires Era není výjimkou. Pokud nemáte štěstí s ostatními možnostmi, vždy můžete vynaložit ně

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-get-grimoire-spins-in-grimoires-era/