Jak získat peníze v hře Sols RNG a rychle zbohatnout!

Chcete si vylepšit svoje postavení ve hře Sol’s RNG, ale bohužel jste zrovna zchudlí a bez partnera? Nezoufejte, můj průvodce Jak získat peníze v Sols RNG vám s tím dokáže pomoci!…

Jak získat peníze v hře Sols RNG a rychle zbohatnout!

Chcete si vylepšit svoje postavení ve hře Sol’s RNG, ale bohužel jste zrovna zchudlí a bez partnera? Nezoufejte, můj průvodce Jak získat peníze v Sols RNG vám s tím dokáže pomoci! Alespoň co se týče té zchudlosti. Sestavil jsem pár jednoduchých způsobů, jak zvýšit svůj příjem, a také na co můžete své peníze ve hře využít.

Sol’s RNG je rodinná hazardní hra v Robloxu, která vás vtáhne do vzrušení při hodu kostkou, bez toho, abyste museli utrácet Robux za další hody. Klepnutím na tlačítko můžete zkusit získat jinou auru. Existuje jich spousta k sebrání, každá s jinou vzácností a vizuálními efekty. Čím vzácnější aura, tím větší je váš „flex“.

Podívejte se na stránku Robloxu pro více informací o hře Sol’s RNG! Také jsem vytvořil průvodce Jak hrát Sols RNG!

### Jak získat peníze v Sols RNG

Peníze mají jediný účel ve hře Sol’s RNG, ale patří mezi jednu z nezbytných funkcí hry. Rozšíření úložiště pro vaše aury. Nic není horšího než omylem odstranit vzácnou auruku místo jiné aury, kterou jste si možná domů přinesli ve jménu řemesla.

Naštěstí existuje několik různých způsobů, jak si můžete vydělat peníze, abyste tomuto zabránili. Každá aktualizace úložiště zvýší cenu, takže jak budete pokračovat ve hře, bude stále obtížnější udělat místo pro další. Ale s pomocí mého průvodce můžete pravděpodobně vydělat peníze snadněji než předtím.

### Padající předměty

![padající předměty](https://www.androiduj.cz/wp-content/uploads/2024/02/jak-ziskat-penize-v-hre-sols-rng-a-rychle-zbohatnout.jpg)

Nejjednodušším způsobem je sbírat **padající předměty**. Na ostrově lze najít různé poklady, obvykle schované za stromy, rohy ostrova, budovami nebo čímkoliv, na co se dá lézt. Mezi nalezenými poklady jsou **mince** a **zlaté mince**. Mince jsou snadno dostupné a při jejich vyúčtování získáte kolem 50 hotovosti. Zlaté mince jsou však mnohem vzácnější a dají vám 100 hotovosti za použití.

Jakmile jste jeden padající předmět sebrali, můžete si ho zobrazit ve vaší inventáři, kde ho pak můžete použít. Peníze budou automaticky převedeny na váš účet a mince se použijí. Sebrání mincí automaticky neznamená jejich vyúčtování.

### Výroba

![výroba](https://www.droidgamers.com

Zdroj: https://www.droidgamers.com/guides/how-to-get-money-in-sols-rng/