Jak zjistit, jestli vás někdo zablokoval na iPhone a iMessage?

Pokud se vztah s někým zhorší, mohou lidé volit blokování na svém telefonu, aby přerušili veškerou komunikaci. Pokud vás uživatel iPhone zablokuje na iMessage, nemůžete kontaktovat tuto osobu prostřednictvím zpráv, hovoru…

Jak zjistit, jestli vás někdo zablokoval na iPhone a iMessage?

Pokud se vztah s někým zhorší, mohou lidé volit blokování na svém telefonu, aby přerušili veškerou komunikaci. Pokud vás uživatel iPhone zablokuje na iMessage, nemůžete kontaktovat tuto osobu prostřednictvím zpráv, hovoru ani FaceTime. Navíc systém vás neinformuje o tom, když vás někdo zablokuje na iMessage. Musíte se proto snažit najít známky a náznaky, které vám potvrdí váš blokovaný status na iMessage.

Být blokován někým může být frustrující a nedokážete si snadno všimnout, že by se něco změnilo. Zde je několik důležitých znaků, které by vám mohly nasvítit cestu ke zjištění, zda jste na iMessage blokováni:

1. **Absence potvrzovacích modrých bublin**: Jedním z prvních znaků blokování na iMessage je, když při odesílání zpráv nevidíte modře potvrzené bubliny. Normálně byste měli vidět dvě potvrzovací modré bubliny vedle zprávy, kterou jste odeslali. Pokud se tyto bubliny nezobrazují, může to znamenat, že vás uživatel zablokoval.

2. **Neodezívání se**: Pokud jste v minulosti měli pravidelnou komunikaci s určitou osobou a nyní vám neodpovídá na zprávy, hovory ani FaceTime, může to být příznakem blokování. Je důležité zjistit, zda tato osoba není prostě příliš zaneprázdněná nebo mimo dosah signálu. Pokud však opakovaně neodpovídá a vy nevidíte potvrzovací modré bubliny, je pravděpodobné, že jste byli blokováni.

3. **Nepřítomnost profilového obrázku**: Dalším důležitým signálem může být zmizení profilového obrázku osoby, kterou máte podezření, že vás zablokovala. Na iMessage se kromě zpráv zobrazuje i profilový obrázek uživatele. Pokud tento obrázek zmizí a místo něj je pouze šedý prázdný obrázek nebo ikona, je možné, že jste byli blokováni.

Je důležité si uvědomit, že tyto znaky a náznaky nemusí být 100% spolehlivé a existuje možnost, že jsou jiné důvody, proč se daná osoba neozývá. Neexistuje žádný oficiální způsob, jak zjistit, kdo vás blokoval na iMessage, ale tyto znaky vám mohou poskytnout nějaké vodítko.

FAQ:
1. **Jaký je rozdíl mezi blokováním na iMessage a blokováním na jiných službách?**
Blokování na iMessage zabraňuje komunikaci pouze na této platformě. Osoba, která vás blokuje, stále může dostávat vaše hovory nebo zprávy z jiných zdrojů, jako je například SMS.

2. **Může se blokace na iMessage odstranit?**
Ano, blokace na iMessage může být odstraněna nastavením uživatele. To znamená, že budete

Zdroj: https://www.androidpolice.com/how-to-know-if-someone-blocked-you-imessage/