Jak zjistit všechna zařízení přistupující k vašemu účtu

V dnešní době je pro mnoho lidí běžné půjčovat si zařízení svých přátel k prohlížení sociálních médií. Pokud jste udělali stejnou chybu a zapomněli se odhlásit z účtu na zařízení svého…

Jak zjistit všechna zařízení přistupující k vašemu účtu

V dnešní době je pro mnoho lidí běžné půjčovat si zařízení svých přátel k prohlížení sociálních médií. Pokud jste udělali stejnou chybu a zapomněli se odhlásit z účtu na zařízení svého kamaráda, nebuďte zoufalí. Facebook vám umožňuje zjistit, na kterých zařízeních je váš účet aktivní a následně se na všech těchto zařízeních odhlásit na dálku.

Provedení tohoto kroku je velmi snadné a můžete to udělat prostřednictvím jakéhokoli mobilního zařízení, jako je například nový telefon Samsung Galaxy, iPhone od Applu, nebo dokonce i cenově dostupný smartphone s Androidem. Stačí jen otevřít aplikaci Facebook a přejít do nastavení účtu, kde najdete možnost spravovat aktuální relace. Zde uvidíte seznam zařízení, na kterých je váš účet aktivní, a budete mít možnost se na všech těchto zařízeních odhlásit jedním kliknutím.

Tento užitečný nástroj vám nejen poskytne větší kontrolu nad bezpečností vašeho účtu, ale také vám umožní ochránit vaše soukromé informace před neoprávněným přístupem. Už se nemusíte bát, že někdo bude mít přístup k vašim osobním údajům z cizího zařízení.

FAQ:

1. Jak dlouho trvá odhlášení se ze všech aktivních relací na Facebooku?
– Odhlášení se ze všech zařízení probíhá okamžitě po kliknutí na tlačítko odhlášení.

2. Mohu se odhlásit z konkrétního zařízení, aniž bych musel odhlásit ze všech ostatních?
– Bohužel ne, možnost odhlášení je pouze celková pro všechna aktivní zařízení.

3. Co se stane poté, kdy se odhlásím ze všech aktivních relací?
– Po odhlášení budete muset znovu zadat své přihlašovací údaje a potvrzení dvoufaktorového ověření, pokud jej máte nastavený. Tím zajistíte, že váš účet je chráněn před neoprávněným přístupem.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/facebook-see-devices-logged-in-to-your-account/