Jak změnit pozadí svého prohlížeče v Google Chrome

Google Chrome, oblíbený internetový prohlížeč, nedávno aktualizoval svou záložku s novou kartou, která je minimalistická a funkční, ale zábavná zrovna moc není. Naštěstí Chrome nabízí několik způsobů, jak si můžete přizpůsobit…

Jak změnit pozadí svého prohlížeče v Google Chrome

Google Chrome, oblíbený internetový prohlížeč, nedávno aktualizoval svou záložku s novou kartou, která je minimalistická a funkční, ale zábavná zrovna moc není. Naštěstí Chrome nabízí několik způsobů, jak si můžete přizpůsobit svůj obrázek na pozadí Googlu. Můžete přetvořit prohlížeč pomocí **Google Chrome themes**, oživit novou záložku čerstvým vzhledem a použít vlastní obrázek jako pozadí. Pokud už vás nebaví zírat na prázdnou bílou úvodní stránku ve vašem prohlížeči, použijte tyto metody, jak změnit **Google Chrome pozadí** na vašem oblíbeném Chromebooku, MacBooku nebo Windows PC.

Pokud se rozhodnete změnit své Google Chrome pozadí, postup je velmi jednoduchý. Stačí stisknout tlačítko „Customize“ v pravém dolním rohu nové záložky a vybrat možnost „Background“. Zde můžete vybrat **Google Chrome themes** z nabídky, nahrajte vlastní obrázek nebo si vyberte jeden z předinstalovaných motivů. Po dokončení úpravy stačí kliknout na tlačítko „Done“, a vaše nové pozadí bude ihned aktivováno.

A teď k FAQ:

1. Jaký je rozdíl mezi Google Chrome tématy a pozadím?
Google Chrome themes jsou celkové úpravy designu prohlížeče, zatímco **pozadí** je specifický obrázek, který se zobrazuje na nové kartě.

2. Můžu použít vlastní fotografii jako pozadí v Google Chrome?
Ano, můžete nahrát jakýkoliv obrázek ze svého počítače a použít ho jako **pozadí** v Google Chrome.

3. Jak často mohu měnit své Google Chrome pozadí?
Můžete měnit své **pozadí** kdykoli podle svého uvážení. Stačí jen kliknout na tlačítko „Customize“ a upravit své nastavení podle aktuálních preferencí.

Zkrátka, přizpůsobení vašeho **Google Chrome pozadí** je snadné a dává vám možnost dát vaší internetové záložce osobitý a atraktivní vzhled. Buďte kreativní a dejte svému prohlížeči nový nádech života!

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-chrome-change-background/