Jak zvýšit intenzitu blesku na Google Pixel 8

Nové telefony Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro mají svítilny, které jsou světlé, ale mohly by být ještě svítivější. I když se tyto telefony liší v některých klíčových aspektech, Google…

Jak zvýšit intenzitu blesku na Google Pixel 8

Nové telefony Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro mají svítilny, které jsou světlé, ale mohly by být ještě svítivější. I když se tyto telefony liší v některých klíčových aspektech, Google zamyká intenzitu svítilny na obou modelech a také na řadě Pixel 7 na 50 % jako výchozí. Pokud potřebujete více světla, budete muset použít určitý trik, abyste ho zvýšili až na 100 %.

Existuje několik způsobů, jak zvednout intenzitu svítilny na Pixel 8 a Pixel 8 Pro. Jeden z nich je použití aplikace třetí strany, která vám umožní ručně nastavit intenzitu světla podle vašich preferencí.

Další možností je využít nastavení vývojáře v telefonu a změnit maximální hodnotu pro intenzitu svítilny. Tato metoda však vyžaduje trochu znalostí o systému Android a může být trochu složitější pro méně zkušené uživatele.

V každém případě je důležité si uvědomit, že zvýšení intenzity svítilny na maximální úroveň by mohlo zkrátit životnost baterie telefonu. Je tedy důležité zvážit, zda vám toto navýšení jasu opravdu stojí za to.

FAQ:
1. Jak můžu zvýšit intenzitu svítilny na Pixel 8 a Pixel 8 Pro na 100 %?
2. Je bezpečné zvyšovat maximální intenzitu svítilny na telefonu?
3. Jaký dopad má zvýšení jasu svítilny na výdrž baterie?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-8-increase-flashlight-intensity/