Jaké aplikace budou dostupné jen na Pixel telefonu?

Google vydává aktualizaci telefonu Pixel a s ní i Pokud patříte mezi majitelé Pixel telefonu, tak se máte na co těšit.

Google oznámil, že chystá vydat novou aktualizaci, která přidává více funkcí do systému Android. Tyto funkce jsou však omezeny pouze na telefony Pixel.

První aplikací je upozornění na zemětřesení. Lidé v místě, kde k zemětřesení dochází, tak budou informování ještě pár sekund, než to vůbec nastane. Funkce budou dostupná na Novém Zélandu, Tajikistan, Turkmenistan a Uzbekistan. Nicméně například v takovém Japonsku má být aplikace dostupná až příští rok.

Označte si svou zprávu hvězdičkou a díky tomu se nikdy neztratíte v záplavách zpráv a jednoduše najdete tu, která má hvězdičku.

Kontextuální návrhy emoji. Jak vidíte, Android dokáže navrhovat vhodná slova pro vás. A toto léto bude v beta verzi pro všechny novinka v podobě našeptávače emotikonů.

Vylepšený Google Asistent dokáže za vás zaplatit složenky. Stačí mu to jenom říct nebo si vyžádat zkratky v cestě. Právě ovládání telefonu hlasem dodává telefonu výbornou funkci.

Konečně je tady Android Auto, které je mnohem více přizpůsobené k úpravám. Dokonce si můžete upravit launcher a nastavit tmavý mód.

Vyhledávání je také jednodušší a to více personalizované. Nabíjecí stanice, parkování a navigace je součásti Android Auto. Zároveň byly vylepšené zprávy. Můžete si je nechat přečíst a rovnou i poslat přes WhatsApp nebo zprávy.