Vypnout reklamy

Jaké filmy z roku 2022 se vyplatí podívat?

Jaké byly nejzajímavější a nejlepší filmy, které se vyplatilo dívat? V tomto článku máme pro vás několik tipů, které vám doporučujeme prohlédnout. Ať

Jaké byly nejzajímavější a nejlepší filmy, které se vyplatilo dívat? V tomto článku máme pro vás několik tipů, které vám doporučujeme prohlédnout. Ať už jste milovníkem Netflix novinek nebo filmů z kin, v článku naleznete tipy na každé z nich.

Jeden z filmů, který si určitě doporučujeme prohlédnout, pokud jste ho ještě neviděli je Doctor Strange in the Multiverse of Madness z dílny Marvel. Film režíroval Sam Raimi a ve filmu najdete spoustu zajímavých akčních scén a také humor.

Další film, který si doporučujeme prohlédnout je Hustle. Režíroval ho Jeremiah Zagar. Ve filmu hraje hlavní roli Adam Sandler a tentokrát nehraje v žádné komedii, ale ve sportovním filmu, kde ztvárňuje basketbalového skauta týmu Philadelphia 76ers. Film naleznete na Netflixu.

Určitě byste neměli přehlédnout ani film Northman od režiséra Robert Eggers. Jedná se o historický akční film.

Apollo 10 ½  je animované scifi, které režíroval Richard Linklater.

RRR je bollywoodský akční trhák, který naleznete na Netflixu. Režíroval ho S. S. Rajamouli.

Antonio Banderas, Penélope Cruz, Oscar Martinez. Najdete je ve Film roku, který režíroval Mariano Cohn a Gaston Duprat. Jedná se o komediální drama.

Top Gun: Maverick je pokračování legendárního Top Gun od režiséra Tonyho Scotta. Hlavní role se opět chopil Tom Cruise a režisérské židle Joseph Kosinski. Jedná se o skvělý akční blockbuster.

Film The Batman, který režíroval Matt Reeves, nám ukazuje detektivního Batmana, který bojuje proti svému nepříteli Riddlerovi. Ve filmu hraje hlavní roli herec Robert Pattinson. Film si můžete prohlédnout na HBO Max.

Pokud hledáte nějaké válečné drama, podívejte se na film All Quiet on the Western Front. Film najdete na Netflixu a vypráví příběh německého vojáka, který se odehrává během 1. světové války na západní frontě.

Toto bylo několik tipů na filmy z roku 2022, které byste si měli prohlédnout. Pokud jste milovníky testů a filmů, zde najdete spoustu zajímavých kvízů, díky kterým si můžete otestovat své znalosti a zároveň se i něco naučit.