Jaké jsou plány s Pokémon GO?

Poslední dobou není o hře moc slyšet. Důvod je jasný. Opadl veškerý zájem o tuto hru díky tomu, že se vývojáři nevěnují vývoji. Děje se i to, že aplikace v jednom kuse padá na některých mobilních telefonech a tak, jaký to byl hit, tak hra nakonec upadla a nikdo ji nechce hrát. Avšak podle Niantic […]

Pokémon Go android hry pro vás

Poslední dobou není o hře moc slyšet. Důvod je jasný. Opadl veškerý zájem o tuto hru díky tomu, že se vývojáři nevěnují vývoji. Děje se i to, že aplikace v jednom kuse padá na některých mobilních telefonech a tak, jaký to byl hit, tak hra nakonec upadla a nikdo ji nechce hrát.

Avšak podle Niantic hru hrají přes 65 miliónů hráčů po celém světě každý měsíc. Pokémon GO vyhrálo ocenění nejlepší mobilní hry. Získala také ohodnocení od serveru IGN, který ji dal taktéž nálepku nejlepší hra.

Vývojáři však oznamují, že do hry plánuji zakomponovat co-op hru pro více hráčů. Hra získá tak nový rozměr a budete muset spolupracovat se svým kamarádem na druhém mobilním telefonu. Krom toho, že vás hra vyhnala ven chytat pokémony, tak se teď pokusí udělat to, abyste se svým kamarádem začali i komunikovat.

Recenze Pokémon GO

Avšak doufáme, že tato aktualizace přijde brzy, protože později už si ji nikdo třeba ani nevšimne.