Jakou barvu Samsung Galaxy S24 Ultra si vybrat?

Samsung Galaxy S24 představuje novou řadu telefonů od společnosti Samsung pro rok 2024. Stejně jako v minulých letech se řada skládá ze tří modelů: základního S24, středního S24+ a nejvýkonnějšího S24…

Jakou barvu Samsung Galaxy S24 Ultra si vybrat?

Samsung Galaxy S24 představuje novou řadu telefonů od společnosti Samsung pro rok 2024. Stejně jako v minulých letech se řada skládá ze tří modelů: základního S24, středního S24+ a nejvýkonnějšího S24 Ultra. Největším překvapením pro fanoušky bude jistě design modelu S24 Ultra, který se již nevyznačuje zakřivenými stranami displeje a má takový, jaký jsme byli zvyklí u předchozích modelů řady S. To však není jediná novinka.

Společnost Samsung se rozhodla inovovat i na poli materiálů použitých pro výrobu telefonu. Model S24 Ultra je vyroben z titanu, což dává telefonu exkluzivní a luxusní vzhled. Redaktor Will Sattelberg měl možnost osobně si nový Galaxy S24 Ultra vyzkoušet a ve svém článku na Android Police toto zařízení chválil. Popisoval ho jako „Nepochybně nejvíce kvalitní hardware, který najdete mimo ekosystém Apple“.

Nyní se pojďme podívat na stručné FAQ, které by vás mohlo zajímat ohledně nového Samsung Galaxy S24:

1. Jaké jsou hlavní rozdíly mezi jednotlivými modely S24?
– Základní model S24 nabízí základní výbavu bez nadstandardních funkcí.
– Střední model S24+ přidává několik vylepšení, jako například lepší fotoaparát nebo větší kapacitu baterie.
– Nejvyšší model S24 Ultra je určen pro náročné uživatele, kteří chtějí mít to nejlepší, co Samsung nabízí. Displej bez zakřivených stran a titanové tělo jsou jeho hlavními přednostmi.

2. Proč je důležité, že model S24 Ultra má plochý displej?
– Někteří uživatelé preferují plochý displej bez zakřivených stran, které mohou narušovat práci s telefonem. Plochý displej také usnadňuje instalaci ochranných fólií či skel.

3. Proč se Samsung rozhodl použít titan pro výrobu modelu S24 Ultra?
– Titan je vysoce odolný materiál, který poskytuje telefonu nejen luxusní vzhled, ale také vyšší odolnost vůči poškrábání a poškození.

Společnost Samsung se opět předvedla s novou řadou Galaxy S24 jako jedním z lídrů na poli chytrých telefonů. Model S24 Ultra s plochým displejem a titánovým tělem představuje vrcholnou technologii a design, který konkuruje i nejnovějším modelům od společnosti Apple.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/samsung-galaxy-s24-ultra-colors/